Українські бійці знищили російську гармату, розроблену ще за часів Сталіна. ВIДЕО
На Куп’янському напрямку під час аеророзвідки прикордонники виявили на ворожих позиціях радянський зенітно-артилерійський комплекс С-60. Він був оснащений гарматою АЗП-57 калібру 57 мм, розробленою ще у середині 1940-х років.
Дрон-камікадзе "Сталевого Кордону" знищив раритетну гармату АЗП-57, розроблену ще за часів Сталіна, інформує Цензор.НЕТ.
Востаннє ці гармати використовували радянські війська в період Афганської війни, а після розпаду Радянського Союзу більшість пострадянських країн включно з Україною зняли С-60 з озброєння через її моральну застарілість.
Хренова тварюка. Звідки вони їх викопують? З КНДР?
чого це місцеві специ заквохкали ?? Калібр побачили ?? По танках можна бити. БТР і БМП любе рознесе на друзки.
Їздить, стріляє - зброя. Небезпечна.