7973 відвідувача онлайн

Воїни 5 ОШБр знищили колону бронетехніки ворога на Донеччині. ВIДЕО

Як зазначають самі бійці, за кожною одиницею знищеної техніки ворога стоїть кропітка робота наших професійних артилеристів, операторів БПЛА та навідників, які щодня ризикуючи життям наближають перемогу, передає Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+21
гарне відео, молодці наші вояки!.....але якщо б у 19 році 73% натовп не привів до влади цю владу ,той і війни могло не бути....їду вчора на роботу там де були два майдани і запеклі бої з беркутом і різними запроданцями за гроші і подумав........ці люди (73%) ніколи не ходили на майдан...ніколи не носили наш державний прапор і не коли не обгортались ним у вітряну погоду.....вони втомились від війни не на фронті і не на барикадах ...а втомились вдома чи в нічних клубах....а тепер страждають прості невинні люди....і наші вояки гинуть що при владі безуглі і колі-котлети........і все рівно вони вважають що у всьому винен Порох....нажаль .
показати весь коментар
28.10.2023 11:09 Відповісти
+13
Слава ЗСУ!
показати весь коментар
28.10.2023 11:20 Відповісти
+11
Колона РФ-міноборони...
Майже, як на біатлоні-
Точні постріли ВСУ -артилерії-
Мішені одна-за одною...
По-взводно...
Та наступна серія...
показати весь коментар
28.10.2023 10:51 Відповісти

Завантаження...