Українські захисники знищили три БМП-2 російських загарбників. ВIДЕО
Воїни 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого знищили три БМП-2 окупантів.
Як інформує Цензор.НЕТ, роботу захисників показав командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський у телеграмі.
"Якісно, чітко, ефектно! Молодці!", – написав під відеозаписом командувач Сухопутних військ.
Топ коментарі
+9 время
показати весь коментар
08.11.2023 23:35 Відповісти Посилання +5 Alex Zverev #512929
показати весь коментар
08.11.2023 23:55 Відповісти Посилання +3 Jimmy Hill
показати весь коментар
09.11.2023 00:10 Відповісти Посилання