9826 відвідувачів онлайн

Українські захисники знищили три БМП-2 російських загарбників. ВIДЕО

Воїни 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого знищили три БМП-2 окупантів.

Як інформує Цензор.НЕТ, роботу захисників показав командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський у телеграмі.

"Якісно, чітко, ефектно! Молодці!", – написав під відеозаписом командувач Сухопутних військ.

Топ коментарі
+9
Смерть кацапським окупантам!
показати весь коментар
08.11.2023 23:35 Відповісти
+5
Гарний такий "Festival of Lights"! Хлопцi, не зупиняйтесь!
показати весь коментар
08.11.2023 23:55 Відповісти
+3
показати весь коментар
09.11.2023 00:10 Відповісти

Завантаження...