Знищення рідкісного ворожого ПТРК "Штурм-СМ" на базі МТ-ЛБ. ВIДЕО
Українські воїни за допомогою дрона-камікадзе знищили рідкісний ворожий "Штурм-СМ" на базі МТ-ЛБ.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної бойової роботи українських воїнів опублікований у соцмережах.
"Знищення та надпотужної детонації доволі рідкісного ворожого ПТРК "Штурм-СМ" на базі МТ-ЛБ. На окреме захоплення заслуговує професіоналізм оператора дрона 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців, який ніби у вушко голки встромив FPV у "больову точку" на панцирі бронетехніки", - зазначається у коментарі до запису.