10216 відвідувачів онлайн

Перший допит трьох полонених окупантів: "Підняв #бало! Вище! Откуда, бл#дь?". ВIДЕО

Українські воїни полонили трьох окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на відеозаписі, який опублікований у соцмережах, зафільмований перший допит російських зайд. За словами, усі вони мобілізовані із азійської частини РФ - Кемеровська область, Якутія та Приморський край.

Увага! Ненормативна лексика!

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Окупант забрів на українські позиції, шукаючи хліба: "Зараз, бл#дь, поїси". ВIДЕО

Топ коментарі
+55
Зараз кацапи піднімуть вереск про "избиение ваеннапленных нацистами" Про розстріл ними самими українських військовополонених промовчать ? Эта другое!"
показати весь коментар
28.01.2024 09:00 Відповісти
+54
Перший, видно, ідейна мразь. Погляд зміїний...
показати весь коментар
28.01.2024 09:02 Відповісти
+34
Хлопці розмовляли з орками на їхньому язику, нашої мови вони не розуміють! Слава ЗСУ! Смерть ворогам!
показати весь коментар
28.01.2024 09:05 Відповісти

Завантаження...