9335 відвідувачів онлайн

Понад десять трупів окупантів "вишикувалися у шеренгу" після невдалого штурму на Курщині. ВIДЕО

Бійці 17-ої окремої важкої Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка за підтримки інших підрозділів Сил оборони України відбили ворожий штурм на Курщині. Українські захисники знищили дві бойові машини піхоти, а також ліквідували чималу групу російських піхотинців. 

Відповідне відео опубліковане у телеграм-каналі бригади, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+7
Напевно щей по росту лежать потвори.
показати весь коментар
24.12.2024 23:26 Відповісти
+7
Цим більше дохлих кацапів тим краще для нашої країни ,
так як окупанти нюх втратили і як зомбі лізуть вбивати нас 🤬
Здохнете всі , кляті москалі !!
показати весь коментар
24.12.2024 23:41 Відповісти
+5
Хоч в шеренгу, хоч в ширінку - головне, що дохлі!
показати весь коментар
24.12.2024 23:55 Відповісти

Завантаження...