12383 відвідувача онлайн
11 875 15

Синхронна ліквідація снайперськими пострілами двох окупантів, які стоять на ганочку будинку в окупованому селі. ВIДЕО

Українські снайпери ліквідували двох окупантів, які стояли на ганочку приватного будинку в окупованому селі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, запис успішної бойової роботи українських воїнів опублікований у соцмережах. На записі видно, що двоє росіян були знищені практично одночасно.

"Снайперська пара другого механізованого батальйону 32-ї окремої механізованої бригади практично синхронно ліквідує двох окупантів на Торецькому напрямку, Донецька область", - зазначає у коментарі автор публікації.

Топ коментарі
+11
Це була дуель, дідусь-господар з сарайчику вбив майбутніх пушкена та дастаемского ...
показати весь коментар
21.01.2025 10:26 Відповісти
+6
нарешті почали показувати роботу снайперів, це круто..., всі ж працюють й це правильно, іноді снайперська куля навіть більш доречна ніж дрон...
показати весь коментар
21.01.2025 09:42 Відповісти
+5
Вчора ж було це відео...хіба ні ?
показати весь коментар
21.01.2025 09:45 Відповісти

Завантаження...