Сили оборони знищили 6 квадроциклів, які окупанти використовують через дефіцит бронетехніки на Курщині. ВIДЕО
Маючи дефіцит бронетехніки, ворог все активніше використовує для штурмів цивільний транспорт. Цього разу воїни 154 ОБ ТРО "Sokill" в Курській області знищили щонайменше 6 квадроциклів і ліквідували одного окупанта.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідне відео роботи наших захисників опубліковане у соцмережі.