11875 відвідувачів онлайн
9 719 21

Двоє окупантів летять на квадроциклі після наїзду на протитанкову міну. ВIДЕО

Двоє окупантів на Донеччині злетіли у повітря разом із квадроциклом, наїхавши на протитанкову міну.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис, на якому зафільмований політ, опублікований у соцмережах. На записі видно, що під колесами квадроцикла вибухає двічі. Після першого вибуху росіяни продовжують рух. Однак, за мить зникають у клубку диму та вогню. На відео можна розгледіти, що один із окупантів після падіння ще зміг зіп'ятися на ноги.

"Підрив квадроцикла з двома окупантами на протитанковій міні у Донецькій області", - зазначається у коментарі до відео.

Топ коментарі
+15
Мабуть у наступному житті будуть гарними та гордими птіцамі - пєтухамі!
показати весь коментар
03.02.2025 14:52 Відповісти
+9
показати весь коментар
03.02.2025 15:09 Відповісти
+6
- "Ключ на старт!
Зажіганіє!
Промєжуточная!
Полная!"
- "Поєхалі!....." 5 сек - польот нормальний!
показати весь коментар
03.02.2025 14:57 Відповісти

Завантаження...