Зеленський розпочав візит до ОАЕ: щоб більше людей повернулися з полону. ВIДЕО
У неділю, 16 лютого, президент Володимир Зеленський із першою леді Оленою Зеленською прибув до Об’єднаних Арабських Еміратів.
Про це глава держави повідомив в Телеграм, інформує Цензор.НЕТ.
"Офіційний візит разом із першою леді до Об’єднаних Арабських Еміратів. Пріоритет – щоб іще більше наших людей повернулися додому з полону. А також інвестиції та економічне партнерство. Велика гуманітарна програма",- розповів Зеленський про мету візиту.
Потужний визволитель.