8106 відвідувачів онлайн
7 329 71

Зеленський розпочав візит до ОАЕ: щоб більше людей повернулися з полону. ВIДЕО

У неділю, 16 лютого, президент Володимир Зеленський із першою леді Оленою Зеленською прибув до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Про це глава держави повідомив в Телеграм, інформує Цензор.НЕТ.

"Офіційний візит разом із першою леді до Об’єднаних Арабських Еміратів. Пріоритет – щоб іще більше наших людей повернулися додому з полону. А також інвестиції та економічне партнерство. Велика гуманітарна програма",- розповів Зеленський про мету візиту.

Топ коментарі
+27
з Оману вже отримали інвестиції, тепер Еміратські ще.
показати весь коментар
16.02.2025 21:51 Відповісти
+22
Підшуковує місце для втечі?
показати весь коментар
16.02.2025 21:47 Відповісти
+17
Ну да ну да...
Потужний визволитель.
показати весь коментар
16.02.2025 21:48 Відповісти

Завантаження...