10850 відвідувачів онлайн

Прикордонники знешкодили 17 російських загарбників, 3 автівки, гаубицю та новітній комплекс РЕБ. ВIДЕО

Бійці прикордонної бригади "Гарт" знешкодили 17 російських загарбників, уразили 3 транспортні засоби, гаубицю та новітній комплекс окопного РЕБ "Стриж-3".

Відповідне відео опублікувала пресслужба Держприкордонслужби, інформує Цензор.НЕТ.

Завантаження...