8627 відвідувачів онлайн

Бійці 3-ї ОШБр дроном та шоколадкою змусили окупанта здатися в полон. ВIДЕО

Нова історія успішного взяття у полон російського окупанта за допомогою дрона на Харківщині.

Відповідне відео опубліковано на каналі 3-ї ОШБр, повідомляє Цензор.НЕТ.

Окупант побачив, як від скидів летять голови його соратників, і почав просити помилування. Замість боєприпасу він отримав шоколадку, інструкцію і рушив за "пташкою". Дроном росіянин був виведений до позицій бригади та взятий у полон.

Топ коментарі
+12
Герою Слава !

Гарний дядько ! Козак !
Поки є такі як він, буде й Україна.
Сум !
Співчуття рідним...
показати весь коментар
20.03.2025 21:55 Відповісти
+9
Прикарпатець Василь Крам став на захист України з початку повномасштабного російського вторгнення. Був в групі "Шквал" 7-го прикордонного загону.
Перебуваючи в повному оточенні, прикордонник 13 годин в одиночку тримав оборону, знищуючи ворожі штурмові групи. Побратими називають його воїном, який стояв до останнього подиху.
Загинув Василь Крам на своє День Народження. Залишились двоє дітей без батька.
показати весь коментар
20.03.2025 21:35 Відповісти
+8
У кожного - своя ціна... Тим більше - цей просто здався у полон, а "Плохіш" (по казці) - підпалив склади ***********...
показати весь коментар
20.03.2025 20:59 Відповісти

Завантаження...