Окупанти їдуть дорогою, обабіч якої лежать рештки розбитої техніки армії РФ: "Это п#здец. Здесь дроны хохляцкие днем и ночью работают". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує рештки знищеної українськими дронами техніки армії РФ.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно близько десятка знищених машин і росіянин повідомляє, що лік її може збільшитися, адже українські оператори дронів контролюють цей відрізок дороги і працюють цілодобово.
Увага! Ненормативна лексика!
Топ коментарі
+14 Погрібний Олександр
показати весь коментар
28.03.2025 13:19 Відповісти Посилання +8 Филип Преображенский
показати весь коментар
28.03.2025 13:21 Відповісти Посилання +5 ПАРАБЕЛЛУМ 777
показати весь коментар
28.03.2025 13:46 Відповісти Посилання