9275 відвідувачів онлайн

Окупанти їдуть дорогою, обабіч якої лежать рештки розбитої техніки армії РФ: "Это п#здец. Здесь дроны хохляцкие днем и ночью работают". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує рештки знищеної українськими дронами техніки армії РФ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно близько десятка знищених машин і росіянин повідомляє, що лік її може збільшитися, адже українські оператори дронів контролюють цей відрізок дороги і працюють цілодобово.

Увага! Ненормативна лексика! 

Топ коментарі
+14
Сподіваюсь, що і по цього прилетить Пі#дєц! Дайош ожному рашисту по пі#дєцу!
показати весь коментар
28.03.2025 13:19 Відповісти
+8
Демілітаризація кацапії ідде по плану. Уїбани ваньки, ідіть дамой. Здєсь водкі нєт, а кобзон пайот хрєново, кенцерт вам нє панравітся.
показати весь коментар
28.03.2025 13:21 Відповісти
+5
туди само
показати весь коментар
28.03.2025 13:46 Відповісти

Завантаження...