11349 відвідувачів онлайн

118-та бригада ТрО знищила 2 російські танки термітними боєприпасами на Донбасі. ВIДЕО

Майстерна робота операторів дронів 118-ї окремої бригади територіальної оборони - два ворожі танки знищено термітними боєприпасами в смузі відповідальності підрозділу на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, густі тумани - звична річ для зимового Донбасу.

У ясну погоду через високу активність ворожих дронів саме туманні дні використовуються для проведення ротацій, підвозу боєкомплекту та евакуації поранених.

Але це також час, коли активізуються штурмові групи військових РФ.

У такі моменти розрахунки БпЛА Сил оборони перебувають у стані найвищої бойової готовності.

На оприлюднених кадрах видно, як один із танків окупантів підірвався на засобах дистанційного мінування, після чого ударний дрон добив важку броньовану техніку.

Інший танк загарбників, через складні погодні умови, з’їхав у рів і застряг - FPV-дрони бригади розтрощили його на друзки.

Топ коментарі
+8
Гарна робота. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
17.12.2025 23:28 Відповісти
+4
Це кладуть на танк термітку і вона пропалює броню?
показати весь коментар
17.12.2025 23:29 Відповісти
+3
авжеж !

так і "мохнорилі" кацапські танки палити можна

.
показати весь коментар
17.12.2025 23:37 Відповісти

Завантаження...