5126 відвідувачів онлайн
7 652 10

Росіянин самоліквідувався на полі бою, підклавши під себе свою гранату. ВIДЕО

У Донецькій області окупант укоротив собі віку на полі бою, підклавши під себе гранату.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис самогубства росіянина опублікований у соцмережах.

"Російський солдат зневірившись у собі кладе під тіло гранату і здійснює самопідрив в Донецькій області", - зазначає у коментарі автор публікації.

Топ коментарі
+5
красава
показати весь коментар
18.12.2025 10:28 Відповісти
+3
Дебіл, треба було застрелитися, куля дешевше, а так з родичів вирахують, та ще на білу ладу не вистачить. Хоча нам приємно
показати весь коментар
18.12.2025 10:39 Відповісти
+3
ЩЕ раз нагадую:
Немає різниці як здохне кацап: чи від холєри, чи від Української кулі, чи від ножа в спину від сваїх чи його з`їла акула, чи переїхав руZZкій танк, або москвин сам застрелиться.... :
хороший кацап - дохлий кацап!
від цього буде тільки ВСІМ легше: однознaчно з нього вже не виросте новий вбивця, терорист або злодій, гвалтівник....
показати весь коментар
18.12.2025 10:50 Відповісти

Завантаження...