8444 відвідувача онлайн

Дрони "Nemesis" за січень знищили 9 РСЗВ противника, зокрема серед них рідкісна північнокорейська M1991. ВIДЕО

Оператори Сил безпілотних систем винищують реактивну артилерію противника по всій смузі бойового зіткнення.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, протягом січня бійці 412-ї бригади Nemesis знищили 9 ворожих РСЗВ, серед яких рідкісна північнокорейська M1991 та дві ТОС-1А "Солнцепьок". 

Удари завдавали у взаємодії з дружніми підрозділами.

Серед уражених цілей:

  • M1991 - 240-мм реактивна система залпового вогню, аналог "Урагану", з дальністю стрільби до 60–80 км і можливістю застосування коригованих боєприпасів.
  • ТОС-1А "Солнцепьок" - важка вогнеметна система калібру 220 мм, що застосовує запалювальні або термобаричні боєприпаси з потужною руйнівною дією та має дальність застосування до 6 км.

Українські захисники системно зменшують вогневі можливості противника, знищуючи його дороговартісні системи ураження.

Кадри бойової роботи оприлюднено у телеграм-каналі бійців.

Завантаження...