Пілоти підрозділу СБС "Фенікс" уразили танк, РСЗВ "Град" та логістику окупантів на Донеччині. ВIДЕО
Пілоти підрозділу угруповання Сил безпілотних систем "Фенікс" ДПСУ завдали серії ударів по техніці російських військ на Донецькому напрямку, уразивши низку бойових та логістичних цілей противника.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, у результаті злагодженої роботи було уражено танк, реактивну систему залпового вогню БМ-21 "Град", наземний роботизований комплекс, 2 бойові броньовані машини.
Крім того, на кадрах знищено 5 одиниць автомобільної техніки та МТ-ЛБ противника.