10846 відвідувачів онлайн

Прикордонники виявили та знищили РЕБ і систему спостереження "Муром-М" окупантів на південному напрямку. ВIДЕО

На південному напрямку прикордонники-аеророзвідники провели бойову операцію FPV-дронами та виявили низку важливих цілей рашистів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у результаті майстерних уражень було знищено засоби радіоелектронної боротьби, систему спостереження "Муром-М", а також вогневу позицію ствольної артилерії.

Крім того, ударні безпілотники Сил оборони також завдали втрат особовому складу противника.

Кадри опубліковані у офіційному телеграм-каналі ДПСУ.

Завантаження...