11617 відвідувачів онлайн

Пілоти батальйону SIGNUM 53-ї ОМБр влучили в автівку набиту окупантами. ВIДЕО

На одній із ділянок фронту пілоти батальйону SIGNUM 53-ї окремої механізованої бригади виявили переміщення російських військових на техніці лісистою місцевістю та завдали ударів по цілях.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, кількома FPV-дронами автомобіль противника було зупинено та знищено разом із особовим складом.

Також українські військові уразили мотоцикл, квадроцикл, антену та дрон-перехоплювач типу "Йолка".

Зокрема, у результаті бойової роботи ще 8 рашистів були ліквідовані під час їхнього руху лісосмугою у смузі відповідальності батальйону.

Завантаження...