10178 відвідувачів онлайн

Піхотинці 33-ї ОМБр закинули гранати і термобаричні боєприпаси в бліндаж окупантів на Харківщині. ВIДЕО

Піхота 2-го механізованого батальйону 33-ї окремої механізованої бригади провела штурмові дії проти укріпленої позиції противника, застосувавши комбіновані засоби ураження для знищення бліндажа на Харківському напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, українські військові використали гранати та термобаричні боєприпаси, закинувши їх безпосередньо в укриття ворогу.

Після цього результат було додатково закріплено вогнем зі стрілецької зброї.

Кадри опублікували бійці у соцмережах.

Завантаження...