6646 відвідувачів онлайн
156 235 736

Бійка між "азовцями" і "прихильниками СРСР" у Києві. Нове ВІДЕО

У мережі з'явився ще один фрагмент сутички між прихильниками СРСР, які вийшли відзначати річницю референдуму про відновлення Радянського Союзу, і активістами цивільного корпусу "Азов".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на відео, опублікованому користувачем Фейсбук Антоном Комаровим, видно, як двоє молодиків жорстоко б'ють третього учасника конфлікту. Після кількох ударів жертва падає на асфальт, але її продовжують бити. Зокрема, ногою по голові.


Побитий чоловік із пакетом із шаховим малюнком на кілька секунд (з 35-ї секунди по 42-у, - ред.) потрапляє в кадр і на записі, опублікованому вчора на сайті прес-служби "Азова".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Ідіоти, що ви робите? Ви - фашисти. Ваші хазяї - євреї!", - сутичка між "азовцями" і прихильниками СРСР у Києві. ВІДЕО
Топ коментарі
+110
досталось совкодрочеру однако!
показати весь коментар
18.03.2016 13:01 Відповісти
+94
Если бы так делали в Донецке, войны не было бы.
показати весь коментар
18.03.2016 13:03 Відповісти
+90
а разве совковая символика у нас не запрещена?
под белы руки питтэров совковых и в тюрягу.
показати весь коментар
18.03.2016 13:01 Відповісти

Завантаження...