8536 відвідувачів онлайн

"Офшори - це не злочин", - Новинський про "Панамський скандал". ВІДЕО

Про це він сказав у кулуарах Ради, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.


"Я виконую роботу у Верховній Раді. І все. І ніякого бізнесу в період своєї роботи у Верховній Раді я не веду", - розповів Новинський.

Коментуючи офшорний скандал, викликаний оприлюдненням "панамських документів" нардеп зазначив: "Офшори - це не злочин. А Кіпр - це взагалі не офшор, навіть за законодавством України".

Також читайте: Мін'юст ініціює запровадження механізму стягнення в дохід держави необґрунтованих активів

Відповідаючи на питання про те, як покривати дефіцит бюджету в частині фінансування витрат на оборону, і його ставлення до конфіскації з цією метою активів Януковича, Новинський запропонував: "Потрібно закінчувати війну і реалізовувати Мінські угоди, тоді не потрібно буде фінансувати армію в такому розмірі, як зараз".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": 52 відомі українські бізнесмени і політики, які засвітилися в "офшорному скандалі". СПИСОК

Топ коментарі
+36
НУ ДА, НЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ. ТОГДА ЗАЧЕМ ПРОСТОМУ ЛЮДУ ПЛАТИТЬ НАЛОГИ И НАПОЛНЯТЬ БЮДЖЕТЫ, ЧТОБ ТАКИЕ УМНЫЕ ВЫВОДИЛИ В ОФШОРЫ ???
показати весь коментар
18.05.2016 12:34 Відповісти
+25
Злочин це фінансові махінації з метою несплати податків в Україні, а саме для цього і створюються офшори.
показати весь коментар
18.05.2016 12:39 Відповісти
+23
ага , а Янукович - легитимный.
показати весь коментар
18.05.2016 12:33 Відповісти

Завантаження...