8838 відвідувачів онлайн
12 438 148

Магазин Roshen біля київського метро "Святошин" остаточно демонтований. ВІДЕО

Сьогодні близько 4:00 в Києві, в районі станції метро "Святошин", остаточно демонтовано магазин компанії Roshen.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН, у демонтажі брали участь близько 100 представників КП "Київблагоустрій". Вони за допомогою спецтехніки знесли фасад магазину, а також низку кіосків.

30 осіб, які називали себе підприємцями, намагалися протистояти демонтажу, але в них нічого не вийшло.
Читайте також: Кіоск Roshen біля столичного метро "Святошин" буде демонтовано разом з іншими, - Білоцерківець

Нагадаємо, 24 червня комунальники знесли понад 100 кіосків у цьому районі. Все відбувалося зі скандалами, а також спричинило чималі затори на проспекті Перемоги. Підприємців обурило, що їхні намети зносили разом із товаром. Крім того, вони запевняють, що вели свій бізнес чесно.
Столична влада наполягала: є списки МАФів, які підлягають знесенню, і працювати в цьому місці вони не мають права. Вцілів під час демонтажу лише кіоск Roshen.
Топ коментарі
+13
Конечно . Где Саша Крещатик теперь столоваться будет ?
показати весь коментар
05.07.2016 16:26 Відповісти
+10
И не говорите, больше, про оффшоры!
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
05.07.2016 16:29 Відповісти
+10
Одна надежда на Липецк.
показати весь коментар
05.07.2016 16:29 Відповісти

Завантаження...