Вибухівку в автомобіль Шеремета заклала жінка. ВІДЕО камер спостереження
Вибуховий пристрій під автомобіль Subaru, на якому Павло поїхав на ранковий ефір, заклала жінка.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записах камер спостереження, які опубліковані на Обозреватель видно, що з нею в парі працював і чоловік.Підготовку до закладки вибухівки вбивці розпочали о 00.22. Камери зафіксували чоловіка поблизу автомобіля. Після швидкого огляду автомобіля він пішов. Трохи більше, ніж за дві години, - о 02.33, в поле камер потрапляє жінка, яка несе валізу і слідом за нею йде чоловік. Через п'ять хвилин їх знову фіксує камера, біля дерев неподалік від машини. О другій годині 40 хвилин обоє виходять з-під дерев і розходяться. Чоловік переходить дорогу і йде по протилежному боці від автомобіля Шеремета, а потім переходить дорогу назад і проходить по проїжджій частині біля автомобіля. У цей час жінка, яка йде узбіччям, підходить до авто і закладає вибуховий пристрій. Після цього швидко йде, продовжуючи рух по краю проїжджої частини.
Топ коментарі
+58 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
22.07.2016 14:48 Відповісти Посилання +30 Ласкавий звір
показати весь коментар
22.07.2016 14:40 Відповісти Посилання +24 Филипп Филиппович Преображенск
показати весь коментар
22.07.2016 14:37 Відповісти Посилання