Прикордонники "DESTRUCTION TEAM" знищили гармату Д-30, антени БпЛА, засоби РЕБ та укриття окупантів. ВIДЕО
Прикордонники підрозділу "DESTRUCTION TEAM" знищили ворожі засоби радіоелектронної боротьби й радіоелектронної розвідки, дрони типу "ждун", а також уразили наземний роботизований комплекс, вантажний транспорт і низку укриттів окупантів.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, однією з найважливіших цілей стала російська гармата Д-30.
Артилерійську систему було оперативно виявлено під час ведення вогню по позиціях Сил оборони, після чого по ній завдали точного удару.
Окрім гармати, українські захисники знищили елементи систем зв’язку та керування безпілотниками противника, засоби РЕБ і РЕР, а також інші об’єкти військової інфраструктури окупантів.
Кадри бойової роботи підрозділу оприлюднені у соцмережах.