10723 відвідувача онлайн

Пілоти Повітряних сил знищили пункт управління БпЛА "Молнія" окупантів авіабомбами GBU-62. ВIДЕО

Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, пілоти уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту.

У результаті точного влучання, будівлю, в якій перебував особовий склад окупантів, було повністю знищено.

Кадрами бойової роботи поділився один з українських пілотів у своєму телеграм-каналі "Соняшник".

Завантаження...