Пілоти Повітряних сил знищили пункт управління БпЛА "Молнія" окупантів авіабомбами GBU-62. ВIДЕО
Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, пілоти уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту.
У результаті точного влучання, будівлю, в якій перебував особовий склад окупантів, було повністю знищено.
Кадрами бойової роботи поділився один з українських пілотів у своєму телеграм-каналі "Соняшник".