На Хрещатику побилися двоє водіїв: поліції не було, розтягували перехожі. ВIДЕО
Через нестриманість чоловіків у центрі утворився величезний затор.
На Хрещатику в Києві посеред проїжджої частини в годину пік побилися двоє водіїв, передає Цензор.НЕТ.
Відео бійки на головній вулиці міста в Фейсбуці виклав киянин Ігор Душин.
"Нерви у людей зовсім розхитані. Вони навіть не цокнулися, просто заднього дратувала поведінка переднього. На жаль, я почав знімати пізніше завершення вельми яскравого кулачно-боксерського етапу конфлікту прямо навпроти мерії боксера В. Кличка, коли вони в клубок сплелися взаємної безглуздої злості, і їх намагалися розняти проїжджі і перехожі. Просто здивовано дивився на це спочатку, не відразу дістав телефон і почав знімати. Хрещатик, середина дня", - уточнив автор відео.
Закономірно, бійка і зупинка водіїв на проїзній частині у годину пік миттєво спровокувала затор.
"Пробки від візитів іноземних гостей. Однак взаємно розбиті кілька хвилин тому пики видно на цих кадрах. Шкода цих людей і їхніх рідних. Нерви. Загальна ситуація безвиході", - прокоментував своє відео Ігор Душин.
Поліція в інцидент втрутитися не встигла. Бійці розійшлися по машинах самостійно.
Топ коментарі
+31 Teremci
показати весь коментар
28.09.2016 13:01 Відповісти Посилання +18 Николай Влад
показати весь коментар
28.09.2016 12:07 Відповісти Посилання +15 Nick Goncharenko
показати весь коментар
28.09.2016 11:55 Відповісти Посилання