8939 відвідувачів онлайн
54 321 137

На Хрещатику побилися двоє водіїв: поліції не було, розтягували перехожі. ВIДЕО

Через нестриманість чоловіків у центрі утворився величезний затор.

На Хрещатику в Києві посеред проїжджої частини в годину пік побилися двоє водіїв, передає Цензор.НЕТ.
Відео бійки на головній вулиці міста в Фейсбуці виклав киянин Ігор Душин.
"Нерви у людей зовсім розхитані. Вони навіть не цокнулися, просто заднього дратувала поведінка переднього. На жаль, я почав знімати пізніше завершення вельми яскравого кулачно-боксерського етапу конфлікту прямо навпроти мерії боксера В. Кличка, коли вони в клубок сплелися взаємної безглуздої злості, і їх намагалися розняти проїжджі і перехожі. Просто здивовано дивився на це спочатку, не відразу дістав телефон і почав знімати. Хрещатик, середина дня", - уточнив автор відео.

Також дивіться: Масова бійка в Києві: 4 затриманих, 2 травмованих. ФОТО

Закономірно, бійка і зупинка водіїв на проїзній частині у годину пік миттєво спровокувала затор.
"Пробки від візитів іноземних гостей. Однак взаємно розбиті кілька хвилин тому пики видно на цих кадрах. Шкода цих людей і їхніх рідних. Нерви. Загальна ситуація безвиході", - прокоментував своє відео Ігор Душин.
Поліція в інцидент втрутитися не встигла. Бійці розійшлися по машинах самостійно.
Читайте також: У центрі Києва п'яний чоловік вдарив військовослужбовця, який охороняв посольство
Топ коментарі
+31
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
28.09.2016 13:01 Відповісти
+18
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
28.09.2016 12:07 Відповісти
+15
может были чем-то заняты за квартал оттуда, какую-то бабушку через дорогу переводили
показати весь коментар
28.09.2016 11:55 Відповісти

Завантаження...