Правоохоронці закрили два гральні клуби у Слов'янську. ФОТОрепортаж+ВІДЕО
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Департаменту комунікації поліції Донецької області.
"Співробітники Слов'янського відділу поліції спільно з працівниками СБУ та прокуратури провели санкціоновані обшуки в двох гральних закладах. Вилучено близько 40 комплектів комп'ютерної техніки, які використовувалися для організації нелегального грального бізнесу, гроші і документація", - йдеться у повідомленні.
Наразі поліцейські шукають власників гральних клубів.
Внаслідок слідчих дій правоохоронці вилучили 39 комп'ютерів, фінансову документацію діяльності установ, роутери, комутатори, сканери та столи. Все це вилучили як речові докази і відправили на експертизу комп'ютерної техніки та програмного забезпечення.
Правоохоронці відкрили провадження за ст. 1. ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом). Власникам гральних клубів загрожує покарання - штраф від 170 до 680 тис. грн із конфіскацією грального обладнання.
За результатами експертизи буде надана остаточна правова оцінка.







у нас в городе все подобные лохотроны одномоментно вывески заменили на "національна лотерея" и всё.