Прикордонники на Одещині затримали чоловіка з партією наркотиків. ВIДЕО
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.
Як зазначається, прикордонники відділу "Степанівка" Білгород-Дністровського загону і оперативно-розшукового управління Південного регіонального управління виявили 41-річного громадянина України на напрямку Стара Андріяшівка - Розівка.
Порушник, побачивши правоохоронців, спробував втекти. Однак це йому не вдалося. Завдяки діям прикордонників втікача затримали.
Згодом з'ясувалося, що у нього в сумці було11 пакунків із речовиною.
Наразі громадянина і виявлену речовину передали до Національної поліції України.
Как вам этот перец ?