8403 відвідувача онлайн
6 687 14

7 маріупольських школярів опинилися в лікарні після вживання психотропних препаратів, - Нацполіція. ВIДЕО

У Маріуполі (Донецька область) 7 школярів отруїлися медичними психотропними препаратами. Постраждалі госпіталізовані.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію регіону, діти вживали препарат психотропної дії. Як наслідок, двоє підлітків перебувають у реанімації, п'ятеро - в соматичному відділенні.


Як розповів начальник Центрального відділу поліції Микола Побойний, медичний препарат у школу приніс один з учнів. Хлопець знайшов сильний психотропний засіб, який приймала його бабуся, яка померла 2 роки тому.
Директор закладу Анатолій Бурлаков розповів, що зміни в поведінці учнів помітила викладач фізики: після того як діти повернулися з перерви, у деяких з них були явні ознаки сонливості. Учитель негайно покликала медсестру, яка почала оглядати одного з хлопців. Виявилося, що у нього сильно впав тиск. Злякавшись, інші хлопці зізналися, що також вживали препарат. Співробітники швидкої госпіталізували дітей.

Директор зазначив, що з усіма цими хлопцями ніяких проблем в закладі раніше не було. Троє з них навчаються на відмінно.
За словами завідувача відділенням дитячої реанімації Юрія Бахолдіна, двоє підлітків перебувають у важкому стані, в одного з них порушено дихання. Також один із хлопців зізнався, що вживав ще й алкогольний напій. Інші п'ятеро - в задовільному стані.
Топ коментарі
+2
ага... конечно... ту подлюку которая им челюсти разжимали насильно и глотать заставляла... поделом мерзостям... выжили уже хорошо ..может наука будет
показати весь коментар
13.12.2016 10:55 Відповісти
+2
Ты статью читало? Никто им ничего не давал. Такой же тупой малолетка принес в школу таблетки покойной бабки.
показати весь коментар
13.12.2016 11:20 Відповісти
+2
Ех, де ж ті студентські роки! Ганджубас, колеса й горілка...
показати весь коментар
13.12.2016 13:15 Відповісти

Завантаження...