7137 відвідувачів онлайн

Російсько-асадівські війська здали ІДІЛу батарею гаубиць Д-30 у Пальмірі. ВIДЕО

Бойовикам ІДІЛ дісталася як трофей батарея гаубиць Д-30, після здачі Пальміри російсько-асадівськими військами.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі з'явилося відео, на якому бойовики ісламської держави вже застосовують трофейну зброю.

Також читайте: Путін назвав "безумовно успішними" дії російсько-сирійських військ в Алеппо. ВIДЕО
Топ коментарі
+69
Честь и хвала ВСУ и добробатам, за то что они отодвинули путинский мир подальше от наших городов.
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
16.12.2016 12:37 Відповісти
+63
Вывсёврёти. Срусские не здаются!
показати весь коментар
16.12.2016 12:34 Відповісти
+50
рождественские распродажи в кацапском военторге...
показати весь коментар
16.12.2016 12:35 Відповісти

Завантаження...