8195 відвідувачів онлайн

Найєм про затримання блокадників: "Це слабкість з боку влади". ВІДЕО

Розігнавши силою учасників блокади окупованого Донбасу в Донецькій області, влада показала свою слабкість.

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, таку думку висловив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм.
"Це слабкість з боку влади. Я так розумію, що хтось або в Адміністрації Президента, або в міністерствах вважає, що це прояв сили, тобто спроба показати, у кого в країні є монополія на застосування влади. Але я думаю, що в очах виборців, в очах аудиторії це є слабкістю, тому що нікому нічого не пояснили, бо за два місяці не було жодних можливостей поговорити з людьми. Більш того, це все звелося до кабінетів пана Садового, пана Гройсмана і Президента", - сказав він.
"Таке враження, що це була якась їхня особиста, персональна проблема, а не проблема суспільства", - додав політик.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Я не бачу, що хтось когось розганяв. Були затримані люди, з ними проведено роботу, і їх відпустили", - Грицак про затримання учасників блокади

Нагадаємо, вчора один із "редутів" блокади торгівлі з ОРДЛО на станції "Кривий Торець" був ліквідований правоохоронцями. Раніше нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко також повідомив про це. При цьому поліція оприлюднила відеозапис вилучення зброї в учасників блокади.
Джерело: https://censor.net/ua/n431966

Топ коментарі
+42
Найем о задержании блокадников: "Это слабость со стороны власти" - Цензор.НЕТ 844
показати весь коментар
14.03.2017 18:28 Відповісти
+34
https://vk.com/ukraina_bez_moskaliv?z=photo-55604334_456249613%2Falbum-55604334_00%2Frev Тернопільська облрада вимагає у Президента, голів Кабміну та Верховної Ради негайно покарати винних у розгоні Редуту №3 та арешті 46-ти ветеранів-учасників АТО. Відповідне звернення депутати прийняли 14 березня, у День українського добровольця. Показати повністю... Найем о задержании блокадников: "Это слабость со стороны власти" - Цензор.НЕТ 1035
показати весь коментар
14.03.2017 19:11 Відповісти
+33
Черкассы...Митинг в поддержку блокады ОРДЛО
Найем о задержании блокадников: "Это слабость со стороны власти" - Цензор.НЕТ 4054
показати весь коментар
14.03.2017 18:39 Відповісти

Завантаження...