Поліція в Одесі розблокувала роботу банків. ВIДЕО
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Відділ комунікації поліції Одеської області, активісти, які пересуваються по місту на декількох машинах зі звуковою апаратурою, облили фарбою та розклеїли листівки ще на кількох банківських відділеннях, які, на їхню думку, є представниками країни-агресора.
За цими фактами розпочато провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України і складено протокол відповідно до ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо учасників подій.
Частина відділень банків уже відновили свою роботу. Триває додаткова перевірка.
Топ коментарі
+6 Gulfiliz Zorlu
показати весь коментар
03.04.2017 15:48 Відповісти Посилання +4 Gulfiliz Zorlu
показати весь коментар
03.04.2017 16:00 Відповісти Посилання +4 Дельфін Фатіма
показати весь коментар
03.04.2017 16:04 Відповісти Посилання