США вперше застосували найпотужнішу неядерну бомбу проти ІДІЛ в Афганістані. ВІДЕО
Сполучені Штати вперше застосували свою найпотужнішу неядерну бомбу. Бомба GBU-43/B Massive Ordnance Air Blast була скинута на сході Афганістану на підземний "тунельний комплекс" джихадистського угруповання "Ісламська держава".
Про це повідомив представник Пентагону Адам Стамп, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.Вага бомби GBU-43B становить 9,5 тонни. Вперше ця авіабомба була випробувана в 2003 році, проте до теперішнього моменту не застосовувалася.
Топ коментарі
+137 Eispickel
показати весь коментар
13.04.2017 21:52 Відповісти Посилання +79 Red_Sky_On
показати весь коментар
13.04.2017 21:47 Відповісти Посилання +61 Lvbnhj
показати весь коментар
13.04.2017 21:51 Відповісти Посилання