8920 відвідувачів онлайн
198 546 284

США вперше застосували найпотужнішу неядерну бомбу проти ІДІЛ в Афганістані. ВІДЕО

Сполучені Штати вперше застосували свою найпотужнішу неядерну бомбу. Бомба GBU-43/B Massive Ordnance Air Blast була скинута на сході Афганістану на підземний "тунельний комплекс" джихадистського угруповання "Ісламська держава".

Про це повідомив представник Пентагону Адам Стамп, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.

Стамп зазначив, що фугас, відомий також як "мати всіх бомб", вперше застосовано в бойових умовах. Бомбу було скинуто з літака MC-130, уточнив він.
Вага бомби GBU-43B становить 9,5 тонни. Вперше ця авіабомба була випробувана в 2003 році, проте до теперішнього моменту не застосовувалася.

Топ коментарі
+137
США впервые применили мощнейшую неядерную бомбу против ИГИЛ в Афганистане - Цензор.НЕТ 4162
показати весь коментар
13.04.2017 21:52 Відповісти
+79
Вот бы такую да на Кремль....
показати весь коментар
13.04.2017 21:47 Відповісти
+61
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
13.04.2017 21:51 Відповісти

Завантаження...