9935 відвідувачів онлайн

"Результатами проведення референдуму я був розчарований": завербований ФСБ житель Донецької області здався СБУ. ВІДЕО

Колишній бойовик терористичної організації "ДНР" здався українській владі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на СБУ, в березні 2014 року уродженець міста Зугрес брав участь в організації проросійських мітингів, захопленні Донецької облдержадміністрації та організації так званого референдуму. Згодом він приєднався до одного з незаконних збройних формувань (НЗФ) терористів.
Не бажаючи брати участь у бойових діях, він виїхав до Росії. Там, за словами чоловіка, його завербували співробітники ФСБ РФ. Спочатку вони забезпечили колишнього бойовика роботою і наказали через рідних і знайомих збирати будь-яку інформацію про ситуацію в Україні. Потім він отримав від кураторів вказівку повернутися на територію, підконтрольну "ДНР", активізувати збір інформації про сили антитерористичної операції (АТО) і створити агентурну мережу на підконтрольних українській владі територіях.
Побачивши свавілля ватажків бойовиків у "молодій республіці", чоловік вирішив скористатися програмою СБУ "На тебе чекають вдома". Він перейшов через лінію розмежування і звернувся до правоохоронців.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Вступив в ополчення, пробув там до кінця липня, потім розчарувався", - спільник терористів здався СБУ. ВІДЕО

Топ коментарі
+9
навіть не читав, тільки заголовок побачив...
Та пішов ти на... завербований-розачьований!!!!
показати весь коментар
07.06.2017 19:43 Відповісти
+6
не, умерла, так умерла! Отправить назад в Рашу!
показати весь коментар
07.06.2017 19:39 Відповісти
+4
"Результатами проведения референдума я был разочарован": Завербованный ФСБ житель Донецкой области сдался СБУ - Цензор.НЕТ 6198
показати весь коментар
07.06.2017 20:16 Відповісти

Завантаження...