"Результатами проведення референдуму я був розчарований": завербований ФСБ житель Донецької області здався СБУ. ВІДЕО
Колишній бойовик терористичної організації "ДНР" здався українській владі.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на СБУ, в березні 2014 року уродженець міста Зугрес брав участь в організації проросійських мітингів, захопленні Донецької облдержадміністрації та організації так званого референдуму. Згодом він приєднався до одного з незаконних збройних формувань (НЗФ) терористів.Не бажаючи брати участь у бойових діях, він виїхав до Росії. Там, за словами чоловіка, його завербували співробітники ФСБ РФ. Спочатку вони забезпечили колишнього бойовика роботою і наказали через рідних і знайомих збирати будь-яку інформацію про ситуацію в Україні. Потім він отримав від кураторів вказівку повернутися на територію, підконтрольну "ДНР", активізувати збір інформації про сили антитерористичної операції (АТО) і створити агентурну мережу на підконтрольних українській владі територіях.
Побачивши свавілля ватажків бойовиків у "молодій республіці", чоловік вирішив скористатися програмою СБУ "На тебе чекають вдома". Він перейшов через лінію розмежування і звернувся до правоохоронців.
Та пішов ти на... завербований-розачьований!!!!