10850 відвідувачів онлайн

Бійці ЗСУ біля Авдіївки знищили модернізований Т-72 з російським екіпажем. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Подробности, модернізований російський Т-72 пофарбований у білий колір мав своє особисте ім'я - "Білий орел" і керувався, найімовірніше, екіпажем професіоналів з армії РФ.
"На танках, я думаю, регулярники з Російської Федерації. Таку дорогу машину, як той танк, який до нас виїжджав - "Білий орел", ніхто б не дав цим душманам", - говорить український офіцер з позивним Базальт.
Саме Базальт відстежував дії російського екіпажу протягом деякого часу, щоб влаштувати пастку для Т-72, і коли "Білий орел" вийшов знову на полювання, то полювання почалося на нього.
"Ми його затисли 82-ми мінами і СПГ-9 у певне місце. Він навіть маневруючи не зміг звідти вийти. На позицію він вийшов із заправленими додатковими баками. Це його і згубило. Ми зняли з нього "динаміку" АГСом, пробили баки і він загорівся", - розповідає Базальт подробиці.
Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Бійці батальйону "Донбас-Україна" знищують опорник російських бойовиків. ВIДЕО
Топ коментарі
+133
СЛАВА УКРАИНЕ! СЛАВА ВСУ!!!
показати весь коментар
03.07.2017 10:49 Відповісти
+107
Слава ЗСУ!!!
Гарно москаликів піджарили.
показати весь коментар
03.07.2017 10:47 Відповісти
+86
Да хрен с ними,пусть отдыхают в аду ...
показати весь коментар
03.07.2017 10:46 Відповісти

Завантаження...