Мати російського найманця Агєєва зустрілася із сином у СІЗО. ВІДЕО
У СІЗО Старобільська Луганської області відбулося побачення російського найманця Агєєва з його матір'ю, яка приїхала з РФ.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Нову газету".Світлана Агєєва і кореспондент нової газети Павло Канигін приїхали на поїзді до Харкова, звідти попрямували в Старобільськ на машині. Тут у СІЗО утримують полоненого єфрейтора армії РФ Віктора Агєєва.
Агєєва написала заяву на побачення, після чого зустріч відбулася. Спочатку мама побачила сина при журналістах, пізніше відбулася зустріч наодинці.
"Віктор має непоганий вигляд, але видно, що сильно переживає. Зустріч із мамою для нього виявилася майже сюрпризом, він тільки сьогодні дізнався, що мама приїхала до нього. Чотири місяці вони не бачилися", - повідомляв Канигін.
За інформацією кореспондента "Нової газети", зустріч відбулася за сприяння Адміністрації Президента України і СБУ. Мати Агєєва висловила їм слова подяки за це.
"Ще Агєєва турбувалася, що на території України вона зіткнеться з агресією. Мама єфрейтора читала коментарі в соцмережах, переживала. Незважаючи на те, що сина її зараз звинувачують у серйозних злочинах, до матері тут ставляться спокійно, їй сприяють і йдуть назустріч", - зазначив Канигін.
Агєєва затримали українські військовослужбовці в Луганській області. Зараз його утримують у СІЗО в Старобільську.
В інтерв'ю українському телеканалу Агєєв заявив, що служить у Новочеркаську, в полку зв'язку та навчальному центрі Повітряно-космічних сил Росії. Він підтвердив, що в березні 2017 приїхав у Ростовську область і підписав контракт на службу в Збройних силах РФ. За його словами, він приїхав у свою частину, пробув там 4 дні, підписав контракт і буквально відразу був відправлений на Донбас.
Топ коментарі
+97 Valeria Bartok #385822
показати весь коментар
22.07.2017 16:59 Відповісти Посилання +88 Олег Хардин
показати весь коментар
22.07.2017 16:43 Відповісти Посилання +69 Игорь Шульга #401026
показати весь коментар
22.07.2017 16:45 Відповісти Посилання