5153 відвідувача онлайн
70 358 375

Чотири артилерійські катери ВМС пройшли випробування в Одесі. ВIДЕО

Чотири малі броньовані артилерійські катери Військово-Морських сил (ВМС) України вийшли в море на випробування.

Військові оцінюватимуть як судна поводяться в морі, і відпрацьовуватимуть взаємодію кількох бойових одиниць. Зараз на озброєнні Першої бригади Військово-Морських сил два катери - "Аккерман" і "Бердянськ". Після випробувань, військова частина отримає ще чотири. Нові кораблі мають покращені характеристики. Конструктори прислухалися до військових і втілили на практиці їхні побажання, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал.
"Маневрені характеристики щодо радіусу циркуляції, швидкості перекладки і роботи рульової машини якісно покращено. Нові катери у плані маневрених характеристик на 30% якісніше побудовані", - зазначив командир 1-ї бригади надводних кораблів ВМС ЗСУ Дмитро Глухов.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Перший випуск за стандартами НАТО в центрі підготовки сержантського складу ВМС України відбувся в Миколаєві. ФОТО
Топ коментарі
+22
А на четыре катера сколько нужно адмиралов?
показати весь коментар
16.10.2017 09:12 Відповісти
+20
Четыре артиллерийских катера ВМС прошли испытания в Одессе - Цензор.НЕТ 8387
показати весь коментар
16.10.2017 09:55 Відповісти
+16
В видеосюжете указано, что используют тактику волчьей стаи против больших кораблей... Это шутка наверное... С артиллерийским вооружением? Тем более крупные корабли никогда сами не ходят... Держат страну за идиотов.
показати весь коментар
16.10.2017 09:30 Відповісти

Завантаження...