Чотири артилерійські катери ВМС пройшли випробування в Одесі. ВIДЕО
Чотири малі броньовані артилерійські катери Військово-Морських сил (ВМС) України вийшли в море на випробування.
Військові оцінюватимуть як судна поводяться в морі, і відпрацьовуватимуть взаємодію кількох бойових одиниць. Зараз на озброєнні Першої бригади Військово-Морських сил два катери - "Аккерман" і "Бердянськ". Після випробувань, військова частина отримає ще чотири. Нові кораблі мають покращені характеристики. Конструктори прислухалися до військових і втілили на практиці їхні побажання, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал."Маневрені характеристики щодо радіусу циркуляції, швидкості перекладки і роботи рульової машини якісно покращено. Нові катери у плані маневрених характеристик на 30% якісніше побудовані", - зазначив командир 1-ї бригади надводних кораблів ВМС ЗСУ Дмитро Глухов.
Топ коментарі
+22 Константин Гризодубо
показати весь коментар
16.10.2017 09:12 Відповісти Посилання +20 Yarik Sperkach
показати весь коментар
16.10.2017 09:55 Відповісти Посилання +16 Дмитрий Терёхин
показати весь коментар
16.10.2017 09:30 Відповісти Посилання