Сьогодні 80-та річниця знищення української еліти в урочищі Сандармох. ВIДЕО
Рівно 80 років тому в сибірському урочищі Сандармох масово розстріляли представників української інтелігенції та офіцерів армії УНР, а також членів КП (б) У.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Факти ICTV.У Сандармоху розстрілювали в'язнів соловецьких таборів і невільних робітників Біломорканалу. У 1937 році тут було знищено 1111 осіб, серед них - 170 українців. Зокрема, режисера Леся Курбаса і драматурга Миколу Куліша, письменника Миколу Зерову, полковника армії УНР Омеляна Волоха, колишнього міністра зовнішніх справ УНР Миколу Любинського.
Про масовий могильник у Сандармоху стало відомо лише в 1997 році. Виявлено 236 могильних ям.
Що була здобута в нерівнім бою
Згадаймо героїв, Вкраїну любім
І славу Бандери на вік збережім
какой долбодятел это пишет? это КАРЕЛИЯ, это совсем в другой стороне!