10456 відвідувачів онлайн

Перші секунди після вибуху в метро Санкт-Петербурга. ВІДЕО 18+

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Медузу".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Під час вибуху в метро Петербурга загинули 14 осіб, - "Фонтанка"

Увага! Це відеозйомка з місця теракту через секунди після вибуху. Просимо вас не показувати її дітям і людям із підвищеною чутливістю.



Нагадаємо, вибух у вагоні поїзда на перегоні станцій метро "Технологічний інститут" і "Сінна площа" в Санкт-Петербурзі стався близько 14:40. Офіційно підтверджено загибель дев'яти осіб. Усього внаслідок вибуху постраждали 47 осіб, 43 з них госпіталізовано. Національний антитерористичний комітет Росії повідомив, що на станції метро "Площа Повстання" було виявлено та знешкоджено ще один вибуховий пристрій.
Слідчий комітет кваліфікував вибух у петербурзькому метро як теракт, проте будуть розглядатися й інші версії. У справі про теракт оголосили в розшук двох осіб. Іншої офіційної інформації про підозрюваних у скоєнні вибуху та їхні можливі мотиви поки що немає. У Санкт-Петербурзі буде оголошено триденний траур.
Топ коментарі
+106
Первые секунды после взрыва в метро Санкт-Петербурга - Цензор.НЕТ 3784
показати весь коментар
03.04.2017 22:31 Відповісти
+79
кому это надо? Авдеевку паказывайте!
показати весь коментар
03.04.2017 22:29 Відповісти
+74
Особенно снимающий кацап впечатлил своим перлом, обращаяс к раненым:
«всё НОРМАЛЬНО? Скорую ВЫЗВАТЬ? А, ну нормально, ладно».
Я прозреваю.
PS. И кто может ТАКИХ вообще жалеть?
показати весь коментар
03.04.2017 22:31 Відповісти

Завантаження...