Перші секунди після вибуху в метро Санкт-Петербурга. ВІДЕО 18+
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Медузу".
Увага! Це відеозйомка з місця теракту через секунди після вибуху. Просимо вас не показувати її дітям і людям із підвищеною чутливістю.
Увага! Це відеозйомка з місця теракту через секунди після вибуху. Просимо вас не показувати її дітям і людям із підвищеною чутливістю.
Нагадаємо, вибух у вагоні поїзда на перегоні станцій метро "Технологічний інститут" і "Сінна площа" в Санкт-Петербурзі стався близько 14:40. Офіційно підтверджено загибель дев'яти осіб. Усього внаслідок вибуху постраждали 47 осіб, 43 з них госпіталізовано. Національний антитерористичний комітет Росії повідомив, що на станції метро "Площа Повстання" було виявлено та знешкоджено ще один вибуховий пристрій.
Слідчий комітет кваліфікував вибух у петербурзькому метро як теракт, проте будуть розглядатися й інші версії. У справі про теракт оголосили в розшук двох осіб. Іншої офіційної інформації про підозрюваних у скоєнні вибуху та їхні можливі мотиви поки що немає. У Санкт-Петербурзі буде оголошено триденний траур.
«всё НОРМАЛЬНО? Скорую ВЫЗВАТЬ? А, ну нормально, ладно».
Я прозреваю.
PS. И кто может ТАКИХ вообще жалеть?