8832 відвідувача онлайн
9 922 68

Мовний омбудсмен Кремінь закликає керівництво Слов'янська відреагувати на те, що жінку вигнали з маршрутки за українську мову

Про це сказано в повідомленні пресслужби мовного омбудсмена, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Гнівна реакція суспільства на приниження жінки, яка у місті Слов'янськ звернулася українською до пасажирів у громадському транспорті одягнути захисні маски, не залишиться поза моєю увагою як Уповноваженого. Приниження через застосування державної мови - це падіння суспільної моралі. Байдужість водія маршрутного автобуса, як і деяких чиновників, які більше зайняті місцевими виборами, аніж виконанням законів, обурює", - заявив Кремінь.

Він звернувся до керівництва міста Слов'янськ з вимогою відреагувати на те, що трапилося.

"Перевізник і водій повинні дбати як про здоров'я і безпеки пасажирів, так і про порядок на маршрутних лініях", - додав він.

Крім того, Кремінь попросив Національну поліцію Україні ідентифікувати осіб, які цькували жінку, застосовували силу, намагаючись виштовхнути з маршрутного автобуса, і вжити щодо них заходи, передбачені чинним законодавством України.

Топ коментарі
+46
Паскуди малороські!
показати весь коментар
28.10.2020 15:15 Відповісти
+38
Та це потрібно на всеукраїнському рівні вирішувати.
показати весь коментар
28.10.2020 15:17 Відповісти
+32
да кто там будет реагировать? они там ватные все
показати весь коментар
28.10.2020 15:17 Відповісти

Завантаження...