3724 відвідувача онлайн
7 556 29

МВС та ЗСУ закликали власників зброї не намагатися збивати дрони самотужки

дрон

Українців, власників зброї закликали не збивати іранські дрони-камікадзе самостійно.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телемарафону заявили міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та речник Повітряних сил Юрій Ігнат.

"Хочу звернутися до містян, до тих, хто володіє зброєю. З пістолета, з карабіна не варто стріляти (по дронах, - ред.) поміж багатоповерхових будинків. Це може призвести до травмування, до біди більшої, ніж можливість збити дрони", - зазначив він.

Водночас міністр підтвердив, що сьогодні поліцейські стріляли по дронах, один з них вдалося збити.

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат також закликав українців самостійно не збивати ворожі безпілотники.

"Летіли усі з півдня, 43. 37 знищено. І авіація, і зенітно-ракетні комплекси, і інші сили оборони були залучені. Щонайменше 86% - це знищені "Шахеди". Непоганий результат. Дайте військовим зробити свою роботу, не потрібно з вікна шмаляти", - заявив Ігнат.

Топ коментарі
+15
та сейчас !"
показати весь коментар
17.10.2022 14:39 Відповісти
+13
Мабуть, погоджусь... принаймі в містах! Уявив(як власник зброї), як збитий мною дрон, падає на сусідній будинок., прям не знаю. За містом, думаю це норм....
показати весь коментар
17.10.2022 14:44 Відповісти
+10
Вранці чесали,що з бульбарейху летіли,тепер всі с півдня. Ой,***..🤦
показати весь коментар
17.10.2022 14:44 Відповісти

Завантаження...