5171 відвідувач онлайн
15 864 12

Голова Дніпропетровської облради: є загроза зупинки "Арселору" через високі ціни на електроенергію

арселор

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомляє, що існує реальна загроза зупинки металургійного підприємства "АрселорМіттал" в Кривому Розі. Головна причина — різке зростання ціни на електроенергію.

"З урахуванням того, що ГЗК ( гірничо-збагачувальний комплекс, - ред.) працюють менш ніж наполовину, зупинка підприємства може стати найсильнішим ударом по Кривому Рогу. Якщо це станеться – може зрости безробіття та соціальне навантаження", - прогнозує Микола Лукашук.

Нагадаємо, що раніше "АрселорМіттал Кривий Ріг" заявив про критичну ситуацію, що склалася на підприємстві через високі ціни на електроенергію. За п’ять місяців 2025 року збиток склав 3,8 млрд грн. З 1 серпня відбулося чергове підвищення цін на електроенергію. За розрахунками підприємства, це призведе до збільшення річних витрат ще на 3 млрд грн, і поставить під загрозу всі бізнес-процеси в компанії.

Топ коментарі
+4
дебілка свириденка!
терміново допомога уряду!
насипай бабла і укрзалізниці! і акселору!
відкат забереш на кіпрському офшорі!
показати весь коментар
22.08.2025 13:54 Відповісти
+2
Дайте безкоштовну електроенергію для приватних компаній! А ПДФО можна ще підняти на кілька відсотків.
показати весь коментар
22.08.2025 14:06 Відповісти
+1
Піднімай податки для роботяг!
показати весь коментар
22.08.2025 13:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дебілка свириденка!
терміново допомога уряду!
насипай бабла і укрзалізниці! і акселору!
відкат забереш на кіпрському офшорі!
показати весь коментар
22.08.2025 13:54 Відповісти
Піднімай податки для роботяг!
показати весь коментар
22.08.2025 13:56 Відповісти
Дайте безкоштовну електроенергію для приватних компаній! А ПДФО можна ще підняти на кілька відсотків.
показати весь коментар
22.08.2025 14:06 Відповісти
Збанкрутує і хтось купить за безцінь.
показати весь коментар
22.08.2025 14:06 Відповісти
Та Зельоні вже стараються, і стараються. А українці все ще десь працюють, і ще щось виробляють, і умудряються ще щось і вирощувати! Неподобство!
показати весь коментар
22.08.2025 14:27 Відповісти
Ну закроется и закроется. Лучше бы так об украинцах беспокоились.
показати весь коментар
22.08.2025 14:46 Відповісти
А персонал, який залишиться без роботи та їх сім'ї - тем мабуть самі індуси?
показати весь коментар
22.08.2025 18:58 Відповісти
Демократия это власть большинства. На предприятии работает 19 тысяч человек, в Украине проживает более 30 млн. Предприятие хочет электроэнергию по ценам ниже чем для населения (т.е остальные 30 млн украинцев за них заплатят)?
Вопрос: с какого буя?
показати весь коментар
22.08.2025 22:14 Відповісти
Місто рухне.
Воно і так занепадає. Давно.
Але те,що зараз коїться, то капець.
показати весь коментар
23.08.2025 11:42 Відповісти
Цікаво виходить , електо енергія най вища в європі , це він помітив а от що зарплата найменша в Європі за це тиша . Таке підприємство а зарплата 300-400$.
показати весь коментар
24.08.2025 20:56 Відповісти