5 976 41

З 9 грудня мають відсторонити невакционованих працівників держпідприємств, – МОЗ

З 9 грудня мають відсторонити невакционованих працівників держпідприємств, – МОЗ

З 9 грудня мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати соціальні працівники та співробітники стратегічних державних підприємств, які не матимуть документа про щеплення принаймні однією дозою вакцини, сертифіката чи довідки про одужання від COVID-19.

Як повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я, з цієї дати набуває чинності наказ №2393 від 1 листопада, який розширив перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19.

Згідно з наказом, крім освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, обов’язковій вакцинації проти коронавірусу на період дії карантину підлягають співробітники:

  • підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
  • підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Зокрема, це підприємства "Укроборонпрому", "Укрзалізниці" та "Укрпошти", державні порти та вугільні підприємства, "Східний ГЗК", "Укргідроенерго", "Укренерго", "Укрнафта", "Центренерго", "Нафтогаз України", "Енергоатом", "Оператор ГТС України", "ОГХК" та інші.

"Працівники вищезазначених установ, які на 9 грудня не матимуть документа про щеплення принаймні однією дозою антиковідної вакцини, сертифіката чи довідки про одужання від COVID-19 або довідки про протипоказання до щеплення, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати", – наголошується у повідомленні.

Контроль за допущенням до роботи тільки тих працівників, які мають документи про щеплення чи протипоказання до вакцинації, покладається на керівника підприємства. Відповідальність за порушення вказаної статті для керівника підприємства складає від 34 тисяч гривень.

"Якщо працівник ухиляється або відмовляється від отримання щеплення, то керівник має проінформувати його про правові наслідки таких дій та відсторонити його від виконання професійних обов’язків. Для цього керівник складає відповідний акт та видає наказ або розпорядження, яке обов’язково надають для ознайомлення особі, яку відсторонюють", – зазначають у МОЗі.

Міністерство уточнює, що після того, як працівник отримав принаймні одне щеплення проти COVID-19, він має бути допущений до роботи.

Як повідомлялося, своїм наказом від 7 жовтня Міністерство охорони здоров'я зробило обов'язковою вакцинацію проти COVID-19 для чиновників та працівників закладів освіти. Відповідний наказ набув чинності через місяць, після чого співробітники, які відмовилися від вакцинації, мали бути відсторонені.

Топ коментарі
+5
Насильственное прививание гарантирует - бесплатное лечение в случае осложнений после дозы неизвестного препарата? Понятно, что цивилизованный европеец, сможет обеспечить себе больничную койку по страховке. А наш голозадый, сможет оплачивать койку за 8 000 грн. в сутки?
показати весь коментар
27.11.2021 17:37 Відповісти
+4
Сейчас на ковид списывают все. Умирают и болеют вакцинированные так же. Я лично не верю этой статистике.
показати весь коментар
28.11.2021 08:22 Відповісти
+3
Давно пора це було зробити
показати весь коментар
27.11.2021 07:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
З 9 грудня мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати соціальні працівники та співробітники стратегічних державних підприємств. Триндець стратегічним державним підприємствам.
Ну ось тобі бабця і юр'їв день
показати весь коментар
27.11.2021 01:52 Відповісти
Давно пора це було зробити
показати весь коментар
27.11.2021 07:40 Відповісти
Такие как ты десятилетиями поддерживали тиранию Сралина
показати весь коментар
28.11.2021 02:49 Відповісти
про Сраліна дуй на точка ру, там твої однодумці
показати весь коментар
28.11.2021 08:00 Відповісти
вы следствие дефицита презервативов ?
показати весь коментар
29.11.2021 07:06 Відповісти
Чому не відсторонюють депутатів??
показати весь коментар
27.11.2021 12:25 Відповісти
они не співробітники стратегічних державних підприємств
показати весь коментар
28.11.2021 10:23 Відповісти
Насильственное прививание гарантирует - бесплатное лечение в случае осложнений после дозы неизвестного препарата? Понятно, что цивилизованный европеец, сможет обеспечить себе больничную койку по страховке. А наш голозадый, сможет оплачивать койку за 8 000 грн. в сутки?
показати весь коментар
27.11.2021 17:37 Відповісти
Голозадый но привитый может парацетамол попить в случае чего.
показати весь коментар
27.11.2021 17:56 Відповісти
Откуда у Вас такая информация ?
показати весь коментар
28.11.2021 08:18 Відповісти
на это и расчитано - слегка подсократить кол-во голозадых. Вопрос только в том -сколько нужно оставить рабов для обслуживания элиты
показати весь коментар
28.11.2021 13:36 Відповісти
Полностью идиотская ситуация для руководителя! Он должен выпустить приказ об отстранении и не платить зарплату.На основании чего? Где правовой режим,ставший приказ минздрава выше трудового законодательства и прочее Полиция проигрывает суды по маскам и уже не рвётся ловить безмасочников.А здесь полный хаос. Я сторонник вакцинации,но сделайте же все как следует,моносброд!
показати весь коментар
28.11.2021 07:09 Відповісти
На основании того, что в стране 700 трупов в сутки. Это в 100 раз больше, чем от ДТП по статистике. Представь только, как бы озверели гаишники и общество, если бы на дорогах погибало в 100 раз больше людей. Это ЧП. Практически военное положение. Я бы этим антиковидунам вообще запретил выползать из норы, ибо они в 100 раз опаснее пьяного за рулем.
показати весь коментар
28.11.2021 08:04 Відповісти
Сейчас на ковид списывают все. Умирают и болеют вакцинированные так же. Я лично не верю этой статистике.
показати весь коментар
28.11.2021 08:22 Відповісти
Это факт, а верить или нет дело каждого.
показати весь коментар
28.11.2021 18:48 Відповісти
Что факт ? Что все списывают на ковид ?
показати весь коментар
28.11.2021 19:14 Відповісти
хм
если человек привит, но не хочет сообщать подробности третьим лицам, то на каком основании отстранять ?
если это не мед тайна, то где увидеть сертификат нелоха ?
показати весь коментар
29.11.2021 05:57 Відповісти
депутатам капает за другие законы, тут охметов не дал денег
показати весь коментар
29.11.2021 07:08 Відповісти
Пошёл ты,Коля! Хоть 7000 ! Я должен подписать приказ и оставить человека без куска хлеба.А в договоре найма у него этого нихера нет.И чрезвычайного положения нет.А суд есть и он работает
показати весь коментар
28.11.2021 10:09 Відповісти
Пошел ты Леха. Выбор простой: хочешь работать , иди вакцинируйся. Плевать мне на кусок хлеба твоего антиковидуна, если он заразит моих близких смертельной заразой. А потом если не умрешь, то в диких долгах будешь и без здоровья. Хотите жить в обществе, не разносите смертельную заразу. Это простое правило действует уже тысячи лет. Что тут не понятного?
показати весь коментар
28.11.2021 21:08 Відповісти
вы кроме плевать что то хоть плевали ?
человек млжет быть привит, на каком основании
он должен афишировать это ? и где вообще он возьмёт эту бумажку ?
показати весь коментар
29.11.2021 06:01 Відповісти
Человек привит, но скрывает это, патамушта это его личное дело. Ты точно за Зелю голосовал. Сильно ты тупой. Иди вакцинируйся,слушай взрослых дядей и меньше смотри русский ящик. Может проживешь еще несколько лет
показати весь коментар
29.11.2021 06:24 Відповісти
вы видимо умник, я задал вопрос, ваш ответ словесный понос,
как следствие того, что в вашей голове вещество жёлтого цвета ...
показати весь коментар
29.11.2021 07:02 Відповісти
А что, твои близкие не привиты и ходят без масок?
Так уколи их и понадевай маски, научи мыть руки!
показати весь коментар
29.11.2021 07:47 Відповісти
Точняк. Надо просто мыть руки. Вакцины придумало мировое правительство, что бы контролировать людей. Ага! И еще надо перестать стрелять. Мы с вами на разных ступенях эволюции.
показати весь коментар
29.11.2021 07:51 Відповісти
Ну да, на разных ступенях. Из всего комплекса мер написанных мной, ты смогло понять только про руки.
показати весь коментар
29.11.2021 07:53 Відповісти
ты милок просто один из плебеев за которых думает так сказать цезарь осмыслить остальные риски,тебе не под силу
показати весь коментар
29.11.2021 15:02 Відповісти
https://biz.censor.net/user/485996

Пошел ты Леха. Выбор простой: хочешь работать , иди вакцинируйся. Плевать мне на кусок хлеба твоего антиковидуна, если он заразит моих близких смертельной заразой.

А вы батенька имбицил , и за что вам там вообще платят, кузя с ляшком как усратые говорят что прививка не спасает от заражение равно как и то что привитый такой же разносчик болячки. А тут упоротый миколаприпизже приравнял ВСЕХ не уколотых к разносчикам, а о продырявленных ниполслова
показати весь коментар
29.11.2021 15:55 Відповісти
Вакцинированый человек может быть разносчиком в течении нескольких минут после контакта с больным антиковидуном. Внутри вирус не живет и при каждом чихе не разносится. Чувствуешь разницу, гений?
В то же время тупой антиковидун 3-4 дня до появления симптомов ходит и заражает всех вокруг, развешивает свои заразные слюни на всем, к чему прикоснется и ругается матом, когда его просят одеть маску.
показати весь коментар
29.11.2021 16:05 Відповісти
https://biz.censor.net/user/485996 Вакцинированый человек может быть разносчиком в течении нескольких минут после контакта с больным антиковидуном. Внутри вирус не живет

Микола, вас кроет нехило ссылочку на ваш бред можно подробную? даже ляшко с кузей в тихом а...е от подобной дичи
показати весь коментар
29.11.2021 16:12 Відповісти
Сайт ООН подойдет, гений?
https://news.un.org/ru/story/2021/08/1408162
вакцины защищают и вас, и окружающих
показати весь коментар
29.11.2021 16:18 Відповісти
Где тут ,та ересь что ты писал?????
показати весь коментар
29.11.2021 16:27 Відповісти
Смотри комент выше.Мы на разных ступенях развития. Начинай учить с букваря с самого начала.
показати весь коментар
29.11.2021 16:42 Відповісти
я прочитал все в сылке, но даже они невкурсе откуда у вас такие данные, вы наверно их через чип получаете и вам открылись все чакры и тайны вселенной пойду надену шапочку из фольги, и не буду отвлекать вас ,сочиняйте бред дальше
показати весь коментар
29.11.2021 16:49 Відповісти
Закон вище наказа. І вакцина та незареєстрована та невипробувана.
показати весь коментар
29.11.2021 11:30 Відповісти
согласен на все 100, на айфакторе есть разбор до буквы законов, и дошли в развязке до того что да, можно в принципе отстранить от работы,и прям судебные варианты накинули.... правда забыли упамянуть что это можно только при сертифицированой прививке которая стоит в графике ежегодных утвержденных и при которой ты не подписываешь "добровольное согласие".
показати весь коментар
29.11.2021 16:00 Відповісти
Розумне рішення . І дуже вчасне . Або добровільно вакцинуйся , або залишишся без роботи і не розноситемеш заразу по людях . Ще нам не вистачало антиваксерів з держбюджету годувати .
Аплодую стоячи .
показати весь коментар
29.11.2021 13:28 Відповісти
У тебя когда в коллективе все продырявленые будут и будут болеть,кого винить будешь уже придумал?
показати весь коментар
29.11.2021 15:57 Відповісти
https://biz.censor.net/user/485996

Пошел ты Леха. Выбор простой: хочешь работать , иди вакцинируйся. Плевать мне на кусок хлеба твоего антиковидуна, если он заразит моих близких смертельной заразой.

А вы батенька имбицил , и за что вам там вообще платят, кузя с ляшком как усратые говорят что прививка не спасает от заражение равно как и то что привитый такой же разносчик болячки. А тут упоротый миколаприпизже приравнял ВСЕХ не уколотых к разносчикам, а о продырявленных ниполслова
показати весь коментар
29.11.2021 15:56 Відповісти