2 905 19

"Газпром" оголосив про завершення підготовки до запуску "Північного потоку-2"

Російський "Газпром" завершив заповнення газом другої нитки газопроводу "Північний потік-2", він готовий до початку роботи.

Про це голова "Газпрому" Олексій Міллер заявив на нараді з російським президентом Володимиром Путіним, повідомляє Інтерфакс.

Путін під час наради про проходження осінньо-зимового опалювального сезону зазначив, що "Газпром" віддає пріоритет у постачанні газу для внутрішнього ринку, але "Росія має можливість нарощувати експорт газу".

"Сьогодні має бути завершено процедуру заповнення технічним газом другої нитки "Північного потоку-2". Перша нитка була заповнена у жовтні. Цей новий маршрут безумовно послужить для стабілізації цін на європейському ринку", – сказав Путін.

Своєю чергою голова правління "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що в середу о 12:58 у Москві завершилося заповнення другої нитки газопроводу до робочого тиску.

"Газопровід "Північний потік 2" до роботи готовий!" – наголосив Міллер.

Як повідомлялося, раніше Путін заявляв, що Росія збільшить постачання газу до країн ЄС у випадку запуску "Північного потоку-2", що сприятиме зниженню цін на спотовому ринку Європи. Наразі газопровід проходить сертифікацію.

Перед цим "Газпром" призупинив транзит палива газопроводом "Ямал-Європа" через Білорусь та Польщу. Як наслідок на фоні падіння генерації ВЕС 21 грудня спотова ціна газу в Європі сягнула рекордних $2200 за тисячу кубометрів. Згодом ціни опустилися до рівня $1300 за тисячу кубів.

Співрозмовники БЦ на ринку газу стверджують, що таким чином російський монополіст зацікавлений у підтримці високих цін на газ у Європі шляхом створення штучного дефіциту газу. Таким чином, "Газпром" також змушує ЄС прискорити введення газопроводу "Північний потік-2".

Джерело:  Інтерфакс
Топ коментарі
+3
Російський "Газпром" завершив заповнення газом другої нитки газопроводу "Північний потік-2", він готовий до початку роботи. Джерело: https://biz.censor.net/n3307788
показати весь коментар
29.12.2021 18:20
+3
газопровода нет и не будет. всего вам хорошего, здоровья и т.д. по тексту
показати весь коментар
29.12.2021 18:37
+2
Боже, яка ж мерзенна ця чухонська харя!!!
показати весь коментар
29.12.2021 19:48
Коментувати
Сортувати:
Вітаємо!!!
показати весь коментар
29.12.2021 17:55 Відповісти
Російський "Газпром" завершив заповнення газом другої нитки газопроводу "Північний потік-2", він готовий до початку роботи. Джерело: https://biz.censor.net/n3307788
показати весь коментар
29.12.2021 18:20 Відповісти
газопровода нет и не будет. всего вам хорошего, здоровья и т.д. по тексту
показати весь коментар
29.12.2021 18:37 Відповісти
Учиться
Построили новую ветку и тут же ещё окупили
Заботятся о себе
Так это делают ЕС США -и не кричат как Порошенко
,,потерпите украинцы ЕС замерзает тут газ урезал и попер в ЕС ,,
А что запустят СП-2 --- кто сомневается ?
показати весь коментар
29.12.2021 18:42 Відповісти
Сказать то что хотел?)
показати весь коментар
29.12.2021 23:22 Відповісти
я сомневаюсь. у каждого своё крадивныцтво.
показати весь коментар
30.12.2021 00:07 Відповісти
Газпром ничего не заработал на спотовом рьінке , поєтому ничего и не "окупил". Заработала Норвегия и продавцьі СПГ.
показати весь коментар
30.12.2021 08:31 Відповісти
Боже, яка ж мерзенна ця чухонська харя!!!
показати весь коментар
29.12.2021 19:48 Відповісти
Газпромовські підори , а що ви будете через нього ганяти?
показати весь коментар
29.12.2021 20:42 Відповісти
Метан Петербурга?
показати весь коментар
29.12.2021 20:46 Відповісти
Де йося Сталін не допрацювали не почистив ленінградських комуно-евреєв і їх *********. Проблеми кооперативах "Озеро" зараз не стояла.
показати весь коментар
29.12.2021 20:45 Відповісти


показати весь коментар
29.12.2021 21:46 Відповісти
Якщо ЄС адекватний та не скорумпований від п'ят до вух , то оголосить у відповідь : продовжуйте підготовку далі . Так як це зробила Польща . Тим більше , що танкерами вже пішов газ із США .
Вся надія , що цього разу США не дозволять німчурі фінансувати російський фашизм , тероризм , війну і вбивства людей .
показати весь коментар
30.12.2021 06:30 Відповісти
Расчет показьівает , что только для заполнения трубьі Газпром закачал около 150 млн.кубов газа , на 200 миллионов долларов по ценам на споте . Россиянам деньги не нужньі ?
показати весь коментар
30.12.2021 08:34 Відповісти
А зачем ему по спотовой цене самому себе газ продавать?
показати весь коментар
30.12.2021 09:48 Відповісти
Сам понял , что написал ? Газпром сейчас получает деньги только по контрактам , где ценьі низкие . Вернее , уже ничего не получает , т.к. прекратил поставки , хотя мог бьі и продолжить , всегда есть +/_10% , как минимум . Дошло ?
показати весь коментар
30.12.2021 12:37 Відповісти
у врача - доктор, мне всего 70, а у меня мужские проблемы, а сосед - ему 80 лет - говорит, что до сих пор женщин любит... - а Вы видели? - нет... - так и Вы говорите...
показати весь коментар
30.12.2021 09:11 Відповісти
Не дуже в "північний потік" віриться... тому що німцям та кацапам - штати та британці не віддадуть конроль над Європою.
до липня точно не запустять.. кацапи газ через Сербію штовхають
показати весь коментар
30.12.2021 10:11 Відповісти