28 290 14

Компанія дружини Кацуби безкоштовно отримала ще одне родовище газу

Відповідний наказ №995 про видачу спецдозволу 23 грудня підписав голова Держгеонадр Роман Опімах, повідомляють Наші гроші.

Наказ передбачає видачу на 20 років спецдозволу на користування Євсугським родовищем.

ТОВ "Стратум Україна" раніше називалося ПАТ "Пласт", у 2012 році цю компанію у Давида Жванії придбав на той час нардеп від "Партії регіонів" Олександр Онищенко. Останній нині переховується за кордоном, Національне антикорупційне бюро України підозрює його в організації корупційної схеми з розкрадання державних коштів під час видобутку та продажу природного газу державного АТ "Укргазвидобування".

Нині власницею "Стратум Україна" вказана Тетяна Гузенко. До газового бізнесу вона зайшла в 2017 році після одруження з Олександром Кацубою – екс-заступником голови правління НАК "Нафтогаз України".

Генпрокуратура звинувачувала його у заволодінні грошима "Нафтогазу" за часів Януковича, але дозволила йому вийти на свободу, заплативши $3,5 мільйони штрафу.

Як повідомлялося, Тетяна Гузенко разом з батьком Олександром Гузенком в 2020 року стала власницею ще однієї фірми Онищенка – ТОВ "Надра-Геоінвест", що розробляє Скоробогатьківське нафтогазоконденсатне родовище в Полтавській області.

"Стратум Україна" володіє спецдозволами на геологічне вивчення та дослідно-промислову розвідку Західно-Євсугської та Східно-Євсугської площ.

Гузенко балотувалася на виборах у 2019 році до Верховної Ради від політпроекту блогера Анатолія Шарія – "Партії Шарія", де була у списку за №11. У цьому ж списку була її теща Наталія Гордієнко (офіційно розлучена з Володимиром Кацубою), яка очолює обласну партійну організацію.

Джерело:  Наші гроші
Топ коментарі
+11
Онищенко переписав на фунтів... і всім пох. головне Петю посадити.
показати весь коментар
12.01.2022 20:37 Відповісти
+10
ничего безкоштовного не может быть. приплатили решалам из минэкологии
показати весь коментар
12.01.2022 21:02 Відповісти
+10
Пророссийская партия содержится на деньги из нашего бюджета, нашисты даром получают и эксплуатируют наши недра. И они не разу не олигархи, пусть грабят страну дальше с благословения зелёныхшмарклей.
показати весь коментар
12.01.2022 21:26 Відповісти

Завантаження...