1 951 0

"Енергоатом" підключив до мережі третій енергоблок Южно-Української АЕС

Як повідомляє пресслужба НАЕК "Енергоатом", наразі триває набір потужності.

Зазначається, що зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає, обладнання працює в заданому режимі.

Нагадаємо, енергоблок №3 ЮУАЕС відключили на ремонт 22 січня. Наразі "Енергоатом" знову працює 14-ма енергоблоками з 15-ти наявних.

Коментувати
Сортувати: