"Енергоатом" підключив до мережі третій енергоблок Южно-Української АЕС

Як повідомляє пресслужба НАЕК "Енергоатом", наразі триває набір потужності.
Зазначається, що зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає, обладнання працює в заданому режимі.
Нагадаємо, енергоблок №3 ЮУАЕС відключили на ремонт 22 січня. Наразі "Енергоатом" знову працює 14-ма енергоблоками з 15-ти наявних.
Джерело: НАЕК "Енергоатом"
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан