5 420 16

НАБУ знайшло нардепа Волинця, йому вручили обвинувальний акт

волынец

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) розшукали народного депутата Михайла Волинця (фракція "Батьківщина"), якого минулого тижня оголосили у розшук.

Як повідомляє пресслужба НАБУ, його знайшли в одній з лікарень Києва.

Депутату вручили обвинувальний акт, який сьогодні скеровано до Вищого антикорупційного суду для подальшого розгляду.

"Це стало можливим завдяки здійсненим ефективним розшуковим заходам з боку НАБУ і САП", – наголошується у повідомленні.

Як повідомлялося, минулого тижня НАБУ оголосило Волинця у розшук.

17 листопада НАБУ і САП повідомило йому про підозру через брехню у декларації за 2020 рік, у якій народний депутат не вказав 2 автомобіля, якими він користувався та які на праві власності належать його близьким родичам, а також дохід його цивільної дружини у сумі майже 95 тис. грн.

Нагадаємо, у квітні 2021 року журналісти програми "Схеми" виявили у декларації Волинця трикімнатну квартиру в елітному комплексі "Бульвар фонтанів" на київському Печерську площею 122 кв. м і вартістю 7,6 млн грн. Нардеп раніше продав квартиру на столичному Подолі. Його доходів (близько 1 млн грн) та заощаджень ($4 тис.) за 2019 рік було недостатньо, щоб покрити різницю у вартості квартири. На її придбання не вистачало близько 3 млн грн.

Журналістам депутат пояснював, що грошима йому допомогла "жінка, з якою він проживає". На суді казав, що за життя заробив на квартиру, отримуючи зарплату, пенсію, компенсацію за житло, гроші від сина тощо.

Крім того, журналісти з'ясували, що Волинець, багаторічний голова Незалежної профспілки гірників, користувався автомобілем Toyota Highlander 2019 року випуску, який оформлений на сина нардепа – Андрія Волинця, який працює у структурах Ріната Ахметова – найбільшого приватного власника шахт в Україні.

САП подавала позов про цивільну конфіскацію квартири нардепа Волинця. З урахуванням повідомленої раніше у ЗМІ інформації слідство дійшло висновку, що нардеп у 2020 році купив трикімнатну квартиру в місті Києві, однак її вартість приблизно на 3 млн грн перевищувала задекларовані Волинцем кошти. Однак суд у задоволенні позову відмовив.

Топ коментарі
+7
да уж вот это монстр коррупции(кто это вообще?)!не то что кало-мойский и рыго-аналы
показати весь коментар
28.11.2022 20:49 Відповісти
+4
Йулю Володымирівну (Матьківщина) під контроль беруть. Щоб не смикалась... проти влади Зе!
показати весь коментар
28.11.2022 19:31 Відповісти
+3
Захисник шахтарів --- непогано назахищав .
показати весь коментар
28.11.2022 18:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Захисник шахтарів --- непогано назахищав .
показати весь коментар
28.11.2022 18:49 Відповісти
Йулю Володымирівну (Матьківщина) під контроль беруть. Щоб не смикалась... проти влади Зе!
показати весь коментар
28.11.2022 19:31 Відповісти
а як силиконова жюля заламувала рученята . закативала оченята та баролась з каррупцией . так баролась що януковощ в ..качановку.. посадив за газовий схематоз з ****** хи-хи . ..люби мои жоден танк не должен выехать из ангаров.. это жюлька сказала в 14году . а танки и не могли выехать без акумуляторов и без солярки благодаря таким ..руководителям.. правительства как тимошенко . в начале 2000х целый курс ХАУ не стали пилотами . не было керосина для учебных полетов --- и вот таких ..политиков.. мы выбираем в ВР . а их место в ..качановке..
показати весь коментар
29.11.2022 06:42 Відповісти
От ти ж дурнуватий імпотент.
показати весь коментар
29.11.2022 10:03 Відповісти
Ефективні розшукові дії двох мегаантикорупційних органів-НАБУ і САП?Мені цікаво,а черговий лікар дозволив вручити Волинцю підозру?В чому ефективні заходи-дозвонилися в регістратуру лікарні в Києві?Це вже якесь знущання з людей,писати таку нісенітницю.Думаю,що ніхто не здивований діяльністю профсоюзного лідера гірників.Все як в "Службовому романі"-"Да на тебе пахать надо!"...
показати весь коментар
28.11.2022 20:18 Відповісти
да уж вот это монстр коррупции(кто это вообще?)!не то что кало-мойский и рыго-аналы
показати весь коментар
28.11.2022 20:49 Відповісти
Брат д'Ерьмака , Жеваго, бойко , Резниченко, Старух , Кирил ………р ⁉️
показати весь коментар
28.11.2022 21:31 Відповісти
Один із кодла українських гнид,які гірші за кацапських вошей!
показати весь коментар
28.11.2022 22:26 Відповісти
Ну тепер, мабуть, черга за фірташем чи каламойським!!
Прям, як греко-римські борці, в партері НАРДЕПИ слух та ТУРБОНАДУВІ борються з оліхархамі клятими під час війни в Україні !!
Блаженного хламідію, прямо заганяли на літаках в пошуках того ж фірташа!!
Мабуть брав фінансовий дозві у старШого на будівництво чергової хатинки для слуги, десь там!!!
‼️⚔️❤️🇺🇦😡🤔🙈🤷‍♂️😠💶💷🇩🇪🇯🇵🇱🇹🇹🇷🇮🇩🇨🇿🇫🇮🇳🇴🇪🇺🇨🇦🇬🇧🇺🇸….
показати весь коментар
28.11.2022 23:53 Відповісти
Це успіх наших ...органів !!!
Він мені не приємний але ...
показати весь коментар
29.11.2022 04:50 Відповісти
Волынец - дуже крепкий хозяйственник !
показати весь коментар
29.11.2022 10:38 Відповісти
Очередной депутат, который резко заболел и укрылся цветным советским пледиком? Бедняжка.
показати весь коментар
29.11.2022 10:42 Відповісти
Немаючи ЖОДНОЇ симпатії до тимошенко і її "батьківщини" з впевненістю скажу,що накопити цю суму на квартиру --було можна і реально. Тому все обійдеться черговим піаром
показати весь коментар
29.11.2022 10:44 Відповісти
Не имея не одной симпатии к Тимошенко и ее рекламному агентству ее имени с уверенностью скажу:

1. Эта бабушка рваться к власти любой ценой. Не брезгуя никакими методами.

В тоже время Вона на работу не ходит- статистика ее голосований в ВР говорит, что она присутствовала там в меньше 59% случаев.

2. Все ее функционеры есть статисты театра одного актера- мастера разговорного жанра.

3. Волынец не является исключением. Нарушил и должен отвечать как и любой другой вне зависимости от Пола и политической ориентации
показати весь коментар
29.11.2022 15:28 Відповісти
Яке вибіркове НАБУ. За 2 машини і 95 тис гривень притягає до відповідальності, а інших за маєтки, сотні мільонів дол готівки не бачить...
показати весь коментар
29.11.2022 13:50 Відповісти
Садить, только садить.
С конфискацией …
показати весь коментар
29.11.2022 15:18 Відповісти