8 999 34

Відновився відтік населення з України: за тиждень виїхали 25 тисяч осіб

біженці

Потік тих, хто виїжджає з України на тижні з 3 по 9 червня, перевищив потік людей, які в’їжджають на 25 тисяч осіб, тоді як у попередні три тижні ці потоки були приблизно рівні.

За даними Державної прикордонної служби України, потік на виїзд з України за тиждень збільшився з 269 тис. минулого тижня до 291 тис. осіб, тоді як потік на в'їзд зменшився з 273 тис. до 266 тис., повідомляє Інтерфакс-Україна.

Кількість транспортних засобів, що перетнули західний кордон України за тиждень зріс до 130 тис. зі 128 тис. у попередні сім днів , тоді як оформлених транспортних засобів з гуманітарними вантажами – до 447 з 395.

Прикордонна служба Польщі за останні сім днів також зафіксувала чистий відтік з України 9,7 тис. осіб, тоді як тиждень тому приплив склав 5,5 тис.

За даними польського відомства, кількість тих, хто в'їхав за тиждень з України до Польщі, збільшилася зі 177,1 тис. до 186,1 тис. осіб, тоді як зворотний потік із Польщі в Україну знизився із 182,6 тис. до 176,4 тис.

Загалом з початку повномасштабної війни до 9 червня 2023 року до Польщі з України прибуло 12,51 млн осіб, тоді як у зворотному напрямку пройшло 10,71 млн осіб.

Нагадаємо, з 10 травня 2022 року відтік біженців з України змінився припливом, який тривав до 23 вересня і склав 409 тис. осіб.

Проте з кінця вересня, можливо, під впливом новин про мобілізацію в Росії та "псевдореферендуми" на окупованих територіях, а потім масовані обстріли енергетичної інфраструктури, фіксувався чистий відтік. Він тимчасово припинився у другій половині грудня – на початку січня на період свят, проте з другого тижня січня знову відновився і сумарно з кінця вересня до річниці повномасштабної війни досяг 223 тис. осіб.

З того часу і до сьогодні в Україну в'їхало на 80 тис. людей більше, ніж виїхало.

Топ коментарі
+16
Думаю , надо поднять тарифы и налоги.
показати весь коментар
11.06.2023 22:37 Відповісти
+16
У людини одне життя і хто б там що не казав про патріотизм, жити в умовах постійної небезпеки коли влада піднімає тарифи, а ціни в магазинах зростають щодня готові далеко не всі. Тим паче, що поки одні мають гинути та калічитися на передовій та "затягувати пояси" бо в країні війна, інші розкошують за їх рахунок ні в чому собі не відмовляючи. Якби кордони відкрили і для чоловіків - цифри були б в рази більшими.
показати весь коментар
11.06.2023 22:52 Відповісти
+11
Якщо агент москви Гетманцев створює тиск на бізнес, то відповідно ні бізнесу, ні робочих місць не створюється!
показати весь коментар
11.06.2023 23:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тікати, зараз це єдине правильне рішення
показати весь коментар
11.06.2023 20:34 Відповісти
Думаю , надо поднять тарифы и налоги.
показати весь коментар
11.06.2023 22:37 Відповісти
а также поднять штрафы, пеню, возобновить техосмотр, добавить акциз на бензин, ну и прочие улучшения
показати весь коментар
12.06.2023 13:31 Відповісти
У людини одне життя і хто б там що не казав про патріотизм, жити в умовах постійної небезпеки коли влада піднімає тарифи, а ціни в магазинах зростають щодня готові далеко не всі. Тим паче, що поки одні мають гинути та калічитися на передовій та "затягувати пояси" бо в країні війна, інші розкошують за їх рахунок ні в чому собі не відмовляючи. Якби кордони відкрили і для чоловіків - цифри були б в рази більшими.
показати весь коментар
11.06.2023 22:52 Відповісти
А ще є ВПО і багатьом банально нікуди буде повертатися після деокупації, а придбати нове житло з нашою зарплатнею та відсотками по іпотечним кредитам більшість не зможе, а сидіти навіть після війни в очікуванні дива буде не настільки багато бажаючих.
показати весь коментар
12.06.2023 12:14 Відповісти
скорее всего и репарации рф потерявшим жилье будут распизжены чиновниками всех уровней и мастей
показати весь коментар
12.06.2023 13:33 Відповісти
Житло відновлюють у місцях де це безпечно. Той же Ірпінь, Буча - як приклад. В Києві мабуть все, що було знищено рік тому вже ввели в експлуатацію. Принаймні у мене на районі всі пошкодження вже прибрали.
показати весь коментар
12.06.2023 14:06 Відповісти
Ірпінь це не Маріуполь або Бахмут. Навіть якщо припустити, що хтось буде будувати з нуля міста, ви вважаєте житлом там безкоштовно видавати будуть?
показати весь коментар
12.06.2023 14:45 Відповісти
А Маріуполь і Бахмут вже під повним контролем ЗСУ?
показати весь коментар
12.06.2023 18:52 Відповісти
я спочатку не просто так написав, що навіть після деокупації.
показати весь коментар
12.06.2023 20:56 Відповісти
Дурень, я тобі пишу, що у безпечних місцях відновлюють житло, а ти розказуєш про окуповані міста! Родичка казала, що її будинок у Харкові вже відновили. Може в розбитих вщент містах, людям просто будуть давати бабло на нову нерухомість - я не знаю.
показати весь коментар
12.06.2023 21:31 Відповісти
Дурень, ти не бачишь різниці між пошкодженим житлом і вщент зруйнованим? А тепер зроби висновок, якщо все ж таки конфлікт заморозять на певному етапі і деякі міста так і залишаться під окупацією. Куди люди поїдуть кому немає куди вертатися? Залишаться в зешапіто95 чи поїдуть в розвинені країни будувати життя з нуля?
показати весь коментар
12.06.2023 21:44 Відповісти
Ти такий пісдоватий на всю голову, що абсолютно немає ніякого сенсу з тобою спілкуватися далі.
показати весь коментар
12.06.2023 22:46 Відповісти
Ні, це тип, пан зебіл пісдоватий. Ти порівнюєшь вибиті вікна з містами яких вже немає на карті.
показати весь коментар
12.06.2023 23:09 Відповісти
І я тебе шокую, але і з їхньою зарплатою також придбати житло дуже проблематично, якщо ти не топ працівник. Приміром, водій лондонського автобуса ніколи не зможе собі придбати квартиру в Лондоні. Все життя він живе у зйомному. Така історія у вчителів чи касирів в супермаркетах.
показати весь коментар
12.06.2023 14:10 Відповісти
Там хоча б іпотечні кредити не під 20%. І не усі будуть жити у Лондоні.
показати весь коментар
12.06.2023 14:42 Відповісти
Для того аби отримати іпотечний кредит на квартиру яка коштує 200-300 тис фунтів, треба заробляти навіть не 2000 фунтів на місяць. І проблема тут не у відсотках, а у заробітках простих смертних і вартості життя.
показати весь коментар
12.06.2023 18:55 Відповісти
В скільки в Україні треба заробляти, щоб брати іпотечний кредит на 200-300 тисяч?
показати весь коментар
12.06.2023 21:08 Відповісти
Сходи у банк і запитай.
показати весь коментар
12.06.2023 21:27 Відповісти
Я в тебе питаю, зексперд. Ти ж про все знаєш краще інших.
показати весь коментар
12.06.2023 21:48 Відповісти
Ну давай не розганяти зраду там де її немає.
За минулий рік, у ЄС і Британії тарифи і ціни в магазинах виросли дуже сильно - інфляція рекордна. Фраза "cost of living" зараз звучить у західній пресі так само часто, як "ковід" у 2020-му. І при цьому ніякої війни на території ЄС ще не має. А в Україні - війна. Споживач платить додатково і за розбиті тец, і за дорогущу логістику, і за пісдоваті ініціативи гетьманцева.
показати весь коментар
12.06.2023 14:04 Відповісти
Якщо агент москви Гетманцев створює тиск на бізнес, то відповідно ні бізнесу, ні робочих місць не створюється!
показати весь коментар
11.06.2023 23:03 Відповісти
Невже цього пі.ара гетменцева ніхто не може в ріт надавати
показати весь коментар
12.06.2023 10:15 Відповісти
"Відновився відтік населення з України" - це може бути літній сезонний на відпочинок, для тих, хто може це собі дозволити.
показати весь коментар
12.06.2023 00:37 Відповісти
тих не рахують, вони по білетам Буданова виїзжають
показати весь коментар
12.06.2023 14:36 Відповісти
А Зебилы не выехали?
показати весь коментар
12.06.2023 06:48 Відповісти
На світлині - ще не старий дядько з накинутим на плечі Українським Стягом втікає за кордон, коли його країна розірвана на шматки і стікає кров"ю, коли її треба захищати . Продажне сикло: ***** і без права повернення.
показати весь коментар
12.06.2023 08:02 Відповісти
На світлині може бути все, що завгодно, включаючи місцевого наприклад німця, що зустрічає в аеропорті сім'ю знайомого українця, який воює в Україні.
Рашаботику, ти б заткнувся на хрін. Тут водки немає, а від твого всратого ніку тягне онучами на кілометр. Падло *****.
показати весь коментар
12.06.2023 11:01 Відповісти
Ти, видко, "воюєш" із-за "бугра", як це гівно на фото, прикрите Українським Стягом. Мабуть для того прикрився прапором і дитиною, щоб не бачити його сикливу морду, бігаючі очі і те, що він призивного віку... У мене два фронтовики, і, коли я їх питав, чи ще не "п-ць?", вони відповіли - що не "п-ць", що з кацапами ми роберемося. А ******* настане, коли ми повернемося з фронту - таким падлюкам як ти і таким сикунам як це гівно на фотографії, що "робить ноги" з України, коли Батьківщина найбільше потребує порятунку і допомоги. Так і сказали (син і зять): приїдемо і кождого схопимо за горло, вивеземо в посадку і спитаємо - де ти, падло було, коли ми проливали кров і хоронили побратимів??? Чистив польські віходки, підмивав італійських перестарілих бабів, заправляв німцям машини, підмітав румунам вулиці, чи прошвирявся по бродвеях в рожево-блакитних панталонах з надією на удачу?
За все, падлюки, відповісте. І, якщо ви думаєте, що зпалишитеся там надовго (чи назавжди!) - то вологі фантазії. Ви уже всіх там ЗАЇБАЛИ, від вас там уже скавчать і виють і недалекий той час, коли вас законодавчо виженуть сраним віником з цивілізованих країн. А вороття додому не буде, сикунам і зрадникам ніде життя не буде, всі їх гидуються. Батьківщину треба захищати а не сикливо драпати, це знають усі, крім таких запроданців і паскуд, як ти.
А тепер піди помий чужинську парашу, обітрийся від харкотиння у твій бік і зроби вигляд, що не почув, як тобі прошипіли услід таке відоме Schweine...
показати весь коментар
12.06.2023 12:42 Відповісти
Іди випий водяри, бот рашиський. Максимум що ти зможеш - то відсмоктати.
показати весь коментар
12.06.2023 14:06 Відповісти
Скільки зараз мамалижники дають за відсмоктати? 25 -30 лей? Навіть ця халява для вас, прошмандьовок, скоро закінчиться: копняка в сраку і перелетите через Прут і Дунай з прискоренням. А тут продажних ніхто не чекає...
показати весь коментар
12.06.2023 15:11 Відповісти
Складається таке враження. що саме влада робить все щоб населення мігрувало!
показати весь коментар
12.06.2023 08:04 Відповісти
Звісно, усе в її руках.
показати весь коментар
12.06.2023 10:17 Відповісти