5 651 35

"Пріоритетна задача": Податківці почали масово перевіряти таксистів

таксі

Державна податкова служба вважає одним з пріоритетів протидію таксистам, які працюють без реєстрації та використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО або ПРРО).

Як повідомили у Податковій службі, з початку січня активні перевірки розпочалися щонайменше у п'яти областях.

"Законність здійснення діяльності з перевезення пасажирів, зокрема таксі, постійно аналізується податковою службою. Протидія нелегальному ринку надання оплатних послуг з перевезення пасажирів та приховування результатів діяльності в пріоритеті задач податкової служби", – наголошується у повідомленні.

У відомстві зазначають, що комерційні перевезення пасажирів можливі лише за умови державної реєстрації суб’єктом господарювання із зазначенням відповідного виду діяльності та отримання відповідної ліцензії.

"Також слід зазначити, що лише за рахунок максимально ефективної кампанії з припинення ведення господарської діяльності незареєстрованими суб’єктами господарювання може бути досягнуто значний економічний ефект, створено належні та рівні конкурентні умови для легального бізнесу та забезпечено належні надходження до бюджету", – йдеться у повідомленні.

Податківці також наполягають на тому, що суб’єкти господарювання при наданні послуг таксі повинні обов’язково застосовувати РРО та/або ПРРО при здійсненні розрахунків в салоні автотранспортного засобу та надавати споживачам послуг відповідні розрахункові документи.

У відомстві додали, що від початку січня 2024 року податківці розпочали активні перевірки суб’єктів господарювання та фізичних осіб, які надавали послуги таксі. Зокрема, податківці звітують про проведення таких перевірок на Кіровоградщині, Черкащині, Житомирщині, Полтавщині та Київщині.

За результатами цих перевірок на порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення на підставі статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як повідомлялося, раніше Державна податкова служба почала активно перевіряти підприємців, які продають товари через соцмережі та за допомогою інтернет-платформ, зокрема "OLX".

Топ коментарі
+10
показати весь коментар
11.01.2024 18:22 Відповісти
+7
Треба створювати пекельні умови для людей.
Таксисти просто піднімуть ціни і за все заплате мудрий нарід.
показати весь коментар
11.01.2024 16:46 Відповісти
+6
Так таксісти - ядерний ілікторат " веселого і нахідливого". Але виходячи із загально рівні інфантілізму наріду, навряд чи хто із племені "хоть паржем" пов'язує свій вибір і його наслідки.
показати весь коментар
11.01.2024 20:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба створювати пекельні умови для людей.
Таксисти просто піднімуть ціни і за все заплате мудрий нарід.
показати весь коментар
11.01.2024 16:46 Відповісти
Головне, шо не барига. Хужє ж нє стало. Хоть паржом.
показати весь коментар
11.01.2024 17:20 Відповісти
Цікаво булоб дізнатися % голосувавших заЗе серед таксистів
показати весь коментар
11.01.2024 22:03 Відповісти
Думаю, що 146 %
показати весь коментар
12.01.2024 13:32 Відповісти
А чому перукар має платити податки а таксист ні? Альтернатив таксі дуже багато: громадський транспорт, велосипед, пішки - дорого - не користуйся, це не життево важлива послуга.
показати весь коментар
11.01.2024 22:05 Відповісти
Таксисти просто піднімуть ціни і за все заплате мудрий нарід.
показати весь коментар
11.01.2024 23:49 Відповісти
бездельники и так поднимают цены не зависимо от проверок и налогов. только дай повод
показати весь коментар
12.01.2024 12:30 Відповісти
Платить должны и будут все. Тут вопрос в том, что страну постепенно приучают к европейским ценностям, о которых никто толком ничего не знал и не знает. но так все к ним стремятся. Но парадокс ещё и в том, что к ценностям нас ведут, забывая о зарплатах и условиях жизни.
показати весь коментар
12.01.2024 17:39 Відповісти
Я не думаю, що хтось переживає про умови - задача отримати гроші будь-яким способом. От знайшли ще такий. Про наслідки ніхто не думає
показати весь коментар
12.01.2024 13:46 Відповісти
там де кЄш там і фіскали.....
показати весь коментар
11.01.2024 17:44 Відповісти
це ж шо за таксі зараз їзде за кеш?
показати весь коментар
11.01.2024 19:05 Відповісти
з усією повагою,
але в Запоріжській, Донецькій та ін. прифронтових територіях може за "бонуси" з MasterCard???
показати весь коментар
11.01.2024 19:26 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2024 18:22 Відповісти
зважте, ніхто навіть лайк не ставить.. соромно їм...
показати весь коментар
11.01.2024 19:23 Відповісти
Так таксісти - ядерний ілікторат " веселого і нахідливого". Але виходячи із загально рівні інфантілізму наріду, навряд чи хто із племені "хоть паржем" пов'язує свій вибір і його наслідки.
показати весь коментар
11.01.2024 20:00 Відповісти
Найстрашніші хапуги і мародери - заробляють небачені 300-400-500 гривень за день!

Це у ситуації 20-відсоткового безробіття в країні!
показати весь коментар
11.01.2024 19:06 Відповісти
усі мобілізаційного віку фіскали, напередодні ухвалення нового закону про мобілізацію, швидко почали показувати свою користь для держави....
питання -- "суб'єкти господарювання", як то Uber, Bolt та подібні перевіряються на місці з обстеженням авто?.. Може то компетенція УкрТрансБезпеки?..
показати весь коментар
11.01.2024 19:21 Відповісти
Укртрансбезпека опікується технічною безпекою і відповідністю, але ажніяк не фіскальними питаннями.
показати весь коментар
11.01.2024 19:27 Відповісти
так і я про це!
Суб'єкт господарування має відповідну реєстраційну адресу -- куди потрібно прийти з перевіркою, а перевіряти аодія чи в нього якийсь РРО в авто.. то таке.. трохи дно...
Але якщо охфіс на Кіпрі, то хто туди прийде...
показати весь коментар
11.01.2024 19:33 Відповісти
Кого перевіряти як не таксистів - головних виборців зе.

А з безробіттям ти щось наплутав.
показати весь коментар
12.01.2024 01:58 Відповісти
https://www.rbc.ua/rus/news/bezrobittya-********-vdvichi-perevishchilo-1704722831.html "Якщо рахувати за методикою Міжнародної організації праці, то у нас безробіття 19% - у два рази більше, ніж було в 2021 році. Ми розуміємо, що офіційна статистика не відображає тих, хто уникає мобілізації. Тому у фонді зайнятості у нас значаться менше 100 тисяч безробітних"
показати весь коментар
12.01.2024 09:43 Відповісти
Откуда такие цифры по безработице?

Количество зарегистрированных безработных в Украине по состоянию на конец октября 2023 года составило 97,3 тыс человек. Год назад в Украине было 239,1 тыс безработных. Два года назад, до полномасштабного вторжения, по состоянию на конец октября 2021 года, в Украине было 260,7 тыс безработных.
показати весь коментар
12.01.2024 17:46 Відповісти
Ще раз - читайте текст вище.

Якщо є якісь сумніви чи питання - перейдіть за посиланням - там взнаєте, звідки.

Якщо ще залишаться питання - задавайте їх тому, хто це сказав.
показати весь коментар
12.01.2024 18:30 Відповісти
Хтось дуже закручує пружину, як по заказу, хтось домагається соціального взриву, нагадує Першу Світову як більшовики ( а зараз їх правнуки) розвалювали все з середени
показати весь коментар
11.01.2024 21:52 Відповісти
Може бути. Тоді обіцяли землю і фабрики, а нині пообіцяють звільнення від податків таксистам...
показати весь коментар
11.01.2024 22:08 Відповісти
Дуже спішите, пане? Запізнюєтесь на поїзд? От вам Bolt!
показати весь коментар
12.01.2024 06:06 Відповісти
Ага. А в UKLONi, взагалі, одні уклоністи працюють!
показати весь коментар
12.01.2024 13:35 Відповісти
А в БОЛТі болтуни!!!
показати весь коментар
28.01.2025 06:02 Відповісти
Це з перевірок таксистів,в податківців гроші на квартири в Лондоні??
показати весь коментар
12.01.2024 07:33 Відповісти
Воно от наче і зрозуміло що сплачувати податки необхідно, але наскільки ж очевидно, що зараз це робиться панічно, щоб хоч якось наповнити бюджет. Страшно і соромно дивитись
показати весь коментар
12.01.2024 13:45 Відповісти
нічого нового, це лише практика доїти корову інтенсивніше, щоб вона давала більше молока.. маю на увазі не лише ставлення до таксистів, а й до дрібного бізнесу взагалі
показати весь коментар
12.01.2024 15:49 Відповісти
Таксисти повинні мати ліцензію на перевезення пасажирів та платити податки. Крапка.
показати весь коментар
12.01.2024 16:59 Відповісти
Вы правы, налоги должны платить все, но тут ведь важен сам подход со стороны государства. Законы в стране ведь по сей день несут избирательный характер. И если таксисты обязаны платить, то почему остальные привелегированы?)))
показати весь коментар
12.01.2024 17:32 Відповісти
"Державна податкова служба вважає одним з пріоритетів протидію таксистам, які працюють без реєстрації та використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО або ПРРО)."

Так вот оно в чем дело? А таксисты подумали что регистраторы запретили использовать вот и не пользуются.))) Оказывается речь идет о совершенно иных регистраторах.)))
показати весь коментар
12.01.2024 17:36 Відповісти